Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem megy a WiFi a laptopon...

Nem megy a WiFi a laptopon mindig. Néha igen, néha nem. Mi a probléma?

Figyelt kérdés
A WiFi jelet tulajdonképpen fogja, mert azt írja van jel, viszont a többi gép nem lát engem, és nincs internet! Újraindítás után működik, bár legutóbb már 2X kellett újraindítani. Néha pedig probléma nélkül is megy első bekapcsolásra. Eddig nem talált semmit a hibakereső, legutóbb olyasmit írt, hogy a DNS kiszolgáló nem található. Segítene valaki? Új laptop egyébként, szóval jónak kéne lennie, gondolom valami beállítási hiba lehet.

2013. jan. 10. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Driver fenn van?
2013. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen! Màr újra is telepítettem, hátha jó lesz, de úgy sem.
2013. jan. 10. 14:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát néha semmi probléma sincs! Ès érzékeli a jelet akkor is amikor nincs internet! ha nem lenne driver, szerintem egyaltalan nem működne.
2013. jan. 10. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Jogos, akkor úgy kérdem, hogy a megfelelő driver van-e fenn :) Azaz a legfrissebb hozzávaló (és nem amit a win pakol fel magának önszorgalomból)

A routert használó többi wifis eszközzel nincs gond?

2013. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Minden eszköz gond nélkül megy, szóval a laptoppal lesz a gond. Gondoltam én is a frissessègre, de új a laptop, így gondolom a driverek is frissek lehetnek. kb nyáron kerültek a cdre azt írja. Tudsz ajánlani jó oldalt vagy programot, amivel ellenőrizhetem a frissességet? A típusa egyébként Lenovo.
2013. jan. 10. 15:13
 6/11 anonim válasza:
hasonló problémám van nekem is nem tumom mit csinálajak! Neked sikerült megoldani?
2013. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valahogy bementem a sokadik hibakeresésbe, és egyszercsak talált valamit.Előtte nem tudom miért találta meg. Utána jó volt egy darabig, de mostanában megint volt hogy csinálta. de sokkal-sokkal ritkábban, a múltkor a végén szinte minden bekapcsolásra ez volt, tehát 2x indítottam, vagy volt hogy 3x. A "javulás" után olyan 5x csinálta összesen kb. Szóval még nem jöttem rá mi a baj.
2013. márc. 4. 22:37
 8/11 A kérdező kommentje:
A tiéd is Lenovo?
2013. márc. 4. 22:38
 9/11 anonim válasza:
sikerült megoldani? Nekem is hasonló problémám van. Lenovo a gépem, mikor beindítom megy a wifi, de egy idő után(ez változó) elmegy a net., de a wifit látja. ilyenkor kikapcsolom s várok egy kis időt utána megint megy, de már kevesebb idő kell ahhoz hogy újra elmenjen. Mit tegyek?
2015. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem garis volt még, ott pedig kicserélték benne a hálózati kártyát. Először visszaadták, hogy nincs baja, és másodszorra cserélték ki.. De legalább kicserélték. A baj annyi volt, hogy oda-vissza 3 óra az út az átvevőhelyhez, azt meg nem akartam hogy futár vigye, kitudja hogy kezelnék szegény laptopomat.


A ventilátort egyszerűen elfelejtették visszadugni, 90 fokos volt a procim, úgyhogy megint vihettük vissza...(Belenéztünk, tényleg nem volt rádugva, csak hát ha belenyúltunk volna, garivesztés) A monitoromon pedig vízszintes csíkok vannak, azt a hibát nem sikerült kijavítaniuk.. Bár alaplapcsere is volt.

Összességében sokan szidják a szervízet, de én örülök, hogy az alaplapot kicserélték, mert sok pénz lett volna.

2015. júl. 3. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!