Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik digitális eszközt...

Melyik digitális eszközt keressem, vásároljam?

Figyelt kérdés

Online szeretnék tanulni. Tudom, vannak egyszerű megoldások, mint a skype és egyéb egyszerű programok, viszont én olyan megoldást keresek, hogy amit írok, ne pl wordbe vagy más programba kelljen írnom. Mert pl, ha matematikai feladatot szeretnék megoldani, akkor elég hosszadalmas akár nekem akár a tanár részéről.

Az iskolákban vannak olyan megoldások, hogy a tanár ír a "gépébe" "tollal", s az megjelenik a táblán. Nos ilyen hasznos eszközt keresek én is, csak itthoni felhasználásra és természetesen elfogadható áron.


Tudna nekem ez ügyben valaki leírást adni, illetve hogy melyik eszközt érdemes megvásárolni?



2013. jan. 12. 13:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!