Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fülhallgató kérdés. Tippek?

Fülhallgató kérdés. Tippek?

Figyelt kérdés

Immáron két éves Apple fülhallgatóm tegnap este megtört,elhalálozott. Kénytelen vagyok új után nézni, csak vacuumosok érdekelnek. Milyet javasoltok? Fontos számomra hogy jók legyenek a mélyek, mivel ezeket a tartományokat az Apple fülhallgatóval sosem élvezhettem. Mit szóltok ehhez? [link]


netán ő?


[link]


Válaszaitokat előre is köszönöm, megkérlek benneteket, hogy Ütések Dr.Dre Jóvoltából márkajelzéssel ellátott termékeket ne is mutassatok, mert olyat nem veszek.



2013. jan. 13. 13:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Lévén hogy az ATH-CKS55 amit mutattál, kétszer annyiba kerül mint a Cx 175 Sennheiser, azt hiszem hogy a német cég produktumára fog esni a választásom. Néhai Apple MB770G-m teljesítményét nem lesz túl nehéz felülmúlnia:) Köszönöm segítséged!
2013. jan. 14. 18:51
 12/16 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2013. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#4


Akkor a tapasztalatoddal valami baj van, nem láttam még egy olyan embert sem, aki jártas zene/fülhallgató/akármilyen technikai témában, és jót mondana a Skullcandy-ről (állítólag egyik fejhallgatójuk egész jó, a többi nem ér semmit).


Egyébként helyedben elfelejteném a Sennheiser-t, sőt még az Audio-Technica-t is, mert ebben az árkategóriában csak a nevet fizeted meg.

Azt a linket fogom bemásolni, amit szinte az összes ilyen kérdéshez bemásolok, itt vannak linkek több oldalas, részletes irodalmakhoz, mindent megtudhatsz itt, és pár fülhallgatót is ajánlanak, amik tényleg kategóriájuk legjobbja:

[link]

2013. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
@20:29 Köszönöm a threadet, de most minél rövidebb időn belül kell egy új fülhallgató, mert sokat utazom. Nincs időm igazán utánaolvasni. Ha gondolod mutathatsz valamit amit nyugodt szívvel tudsz ajánlani ebben az árkategóriában amit kiírtam, de ennél jobban nem igazán fogok utánamenni.
2013. jan. 14. 21:42
 15/16 anonim ***** válasza:

#14


Nem kötelező semminek sem utánanézni, vannak ott árkategóriákra lebontva ajánlott fülhallgatók, csak ha szkeptikus vagy és nem hiszel a fórumozóknak akkor utánaolvashatsz.


Nekem BW M1 van, ott is ajánlották, amikor vettem épp akciós volt, nagyon jól szól, persze nem egy Sennheiser IE8, de 60 ezerrel olcsóbb is. Ezen kívül még párat hallgattam arról a listáról, és egyikre sem lehet azt mondani, hogy rossz, annyit az összes megér, amennyiért adják.


A gond, hogy az ott felsorolt legtöbb fülhallgató itthon vagy egyáltalán nem kapható, vagy drágábban, de hardveraprón lehet kapható.

2013. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sennheiser CX200 Street II lett a vége. Dinamikus bass, szép magasak, kifogástalan a cucc. Szeretni fogom. Köszi mindenkinek a segítséget! :)
2013. jan. 16. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!