Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet vegyek 20-30...

Milyen tabletet vegyek 20-30 eft-ból?

Figyelt kérdés

sencort néztem, az jó?

mire kell ügyelni?

milyen márkát kerüljek el? concorde-ot hallottam


Csak ebookolvasásra, játékra(angry birds) használnám, semmi komolyabb célom nincs vele


2013. jan. 26. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Értem a kérdést, ezért írom, hogy semmilyet. Én is ebben a kategóriában gondolkodtam, ezért bementem pár szakboltba. Ott hozzáértők bemutatták a gépeket. Azóta nem akarok olcsó tabletet venni. 10 collosban nincs igazán használható ennyiért, újonan. Saját tapasztalatból tudom, hogy az első nap kiderül, kár volt megvenni az olcsót...
2013. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de nekem nagyon nagy igényeim nincsenek, csak fősuli miatt nem akarok kinyomtatni félévente ezer oldalt, inkább ráraknám erre és erről tanulnék.. néha egy kis angry birds, youtube videók, de ennyi.

erre se jó??


am köszi a gyors választ

2013. jan. 26. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:

nem érdem ebben az árkategóriában tabletet venni, azon kívül hogy lassúak, sok a baj velük , például nagyon gyenge minőségü anygagből vannak összerakva, gyenge bennük a wifi antenna és azért gyengén fogják a jelet.

Én a Concorde Tab One-t javaslom ha tényleg venni akarsz ,ennyiért ez a legjobb.

A Dsp Dream tabletekkel van sok probléma , nem működik rajtuk a Play normálisan.

2013. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bamboochatheone ***** válasza:
Nekem myAudio 708M van(nem a teszkós) és meg vagyok vele elégedve. Könyvolvasásra, netezésre, egyszerű játékokra, filmezni bőven elég. Van rajta HDMi is úgyhogy igen könnyen nagyobb méretben is láthatom a történéseket.
2013. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!