Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen GPS-t ajánlotok a...

Milyen GPS-t ajánlotok a következő feltételek alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért fordulnék hozzátok, kedves GYK felhasználók, mert GPS-t szeretnék vásárolni, de nem tudom, hogy milyen szempontokat vegyek figyelembe. Az ár nagyon maximum 40 ezer forint legyen lehetőleg. Kérlek fejtsétek ki, hogy milyen GPS mellett voksoltok, számomra érthető módon megmagyarázva. Köszönöm szépen!


2013. jan. 29. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
WAYTEQ navi szoftver nélkül, utána meg mehet rá az iGO.
2013. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
konkrét gps-t tudnál linkelni? mert ez csak a márkája
2013. jan. 29. 14:08
 3/16 A kérdező kommentje:
és miért ajánlod navi nélkül? jobb az iGO?
2013. jan. 29. 14:11
 4/16 anonim ***** válasza:

Kétféleképpen lehet gps készüléket vásárolni: navigációs szoftver nélkül, és telepített navigációs szoftverrel. Az utobbi esetében a szoftver árát is beépítik az árba.

Ha van ismerösöd aki fel tudja telepíteni a már meglevő (vagy warez oldalakról letölthető) navi szoftvert, akkor olcsóbb egy navigációs szoftver nélkül készülék.


Én is, (mint az #1) a Wayteq-et ajánlom, pl. ár-érték arányban ez jó: [link] de ez szoftver nélküli.

Van szoftveres változata is, Sygic : [link]


Szofverben én is az iGo-t ajánlom, én is azt használom, nekem jobb felület, kezelhetőség, jobb térképek.


Itt találsz még GPS-eket:

[link]

[link]

2013. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. tehát mint laikus inkább vegyek navi szoftvereset?
2013. jan. 29. 14:41
 6/16 A kérdező kommentje:
azt még hozzátenném, hogy lehetőleg jó nagy kijelzője legyen, és hangosan is mondja, hogy mikor/merre tovább. (ezért mondtam 40 ezres álomhatárt :P)
2013. jan. 29. 14:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Navigációs szoftver nélkül nem tudod használni a készüléket, ha nincs szoftvered (és 'szerezni' se tudsz), ha se te, se ismeröseid közt nincs aki ehhez értene, akkor igen, érdemesebb neked egy szoftverrel elöre telepített készüléket venned (nekem van szoftverem, magamnak feltelepíteném, de ez én vagyok), azt a dobozból kivéve már rögtön használhatod.
2013. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az iGo-t mindenképpen ajánlanám, itt egy teszt, ez is azt ajánlja : [link]


és az a navi a cikkben: [link]

2013. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Golan Trevize ***** válasza:

Alapvetően először defíniálni kellene a várható felhasználási területet.

Autóba kell?

Motorra?

Túrázáshoz?

Hajózáshoz?

2013. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Autóba. Városon(Budapesten) belül különböző helyekre, esetleg vidékre. Legyen nagy kijelzője, és hangosan is adja az utasításokat. Nagyjából ezek fogalmazódtak meg bennem kritériumoknak.
2013. jan. 30. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!