Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlotok az...

Milyen kocsit ajánlotok az alábbi feltételek szerint?

Figyelt kérdés

Előszöris az ár: 2 kategóriában írjatok légyszi, max 500000 ft, illetve max 1 m ft.

5 ajtós legyen, kis fogyasztású kis motorral, ha dízeles, akkor szívódízel, nem turbós. kb. 99-2000 évjárattól vagy újabb.

Most egy 94-es 1.1-es 1-es Puntom van, kölcsön kaptam, 1 éve van nálam, meg vagyok elégedve vele, de az összes kapcsoló kontakthibás, illetve nincs a toppon az elektronika, van, hogy percekig kell birizgálni a kulcsal, hogy történjen valami... Nemrég műszakiztattam le, előtte a kuplung ment szét, megcsináltattam, de a váltó nem veszi az 1-est, és a hátramenetet, így a tolatás eléggé manuális (kiszállsz, meglököd), viszont bejártam vele Európát, nem hagyott ott sosem. Ez a kocsi 3 ajtós, nekem 5 ajtós jobb lenne, hogy a gyerekülést ne fél óra legyen beleszenvedni.



2012. nov. 15. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nos, a félmillió Ft alatt kategóriából az egyetlen amit nyugodtan ajánlanék az Opel Astra F szériája benzinmotorral. (strapabíró, olcsó hozzá az alkatrész, nincs vele elektronikai gond)


[link]


A 800 000 körüli kategóriából pedig az Opel Astra G szériája.


[link]


[link]

2012. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Én egyébként a G astrát venném. Nem sokkal drágább az F szériánál viszont újabb és jobb autó.
2012. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekünk Daewo Matiz van. Nem eszik sokat jó kis autó.


A Puntok-kal csak gond van Anyu is olyat akart de munkatársa le beszélte róla. :S

2012. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A Puntok-kal csak gond van Anyu is olyat akart de munkatársa le beszélte róla. :S"


Nem véletlenül!

2012. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk 8 évig második szériás Punto-mk volt. Soha semmmi baj nem volt vele. Megbízható, kis fogyasztású, kényelmes kis kocsi volt, mindenki szerette. Sok helyre elvitt, hiba nélkül. Természetesen ettől függetlenül lehet hogy valaki sokat szív vele :)
2012. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!