Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sportkocsit ajánlotok?...

Milyen sportkocsit ajánlotok? (feltételek lent)

Figyelt kérdés

Szempontok:

-könnyen irányítható

-stabil, strapabíró

-esernyőre csukható

-terepet bírja (ne kicsi kereke legyen)

Linkelhettek is, köszönöm!


2011. ápr. 1. 12:50
 1/6 A kérdező kommentje:

Ez pl. milyen szerintetek?

[link]

2011. ápr. 1. 12:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami esernyőre csukódik az nem okvetlenül tartozik a "könnyen irányitható" kategóriába,főleg nem egy kézzel,mert ugy két különálló tolókarú kocsikat nem tudod egy kézzel tolni. És szerintem amit belinkeltél az ki van zárva hogy terepre jó legyen. Mit szólsz ehez: [link]
2011. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van!Pár hete vettem és kb.akkora a kereke,mint amit belinkeltél.Nagyon könnyen írányítható,és falunk lakunk szar utak vannak és mindenhol elmegy!Hatalmas a kupolája,így egyáltalán nem süt a gyerek szemébe a nap,nagy a bevásárló háló alul,és majdnem vízszintesig fektethető!Imádom!!!Majd 3 hónapig kerestem a megfelelőt.


[link]

2011. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél, annak nem állítható a lábtartója (én úgy tudom). De lehet, hogy nektek ez nem számít. Csak gondoltam, szólok.
2011. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jané Carrera, egy kézzel tolható, esernyőre csukható. Én imádom. Közepes kerekei vannak.
2011. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Peg Perego Pliko P3. Nekünk ilyen van. Az van, hogy az esernyőre csukhatóság, a nagy kerék és a könnyű irányítás eléggé összeegyeztethetetlen.


De ehhez mit szólsz? [link]

2011. ápr. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!