Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hangmérnökök/Mikrofonhoz...

Hangmérnökök/Mikrofonhoz értők segítségét kérném?! Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Üdv. Vettem egy RH Sound HSMC 001 Mikrofont, + átalakítót még 10 rugóért, hogy számítógépbe be tudjam kötni. Nekem csak ez a mikrofonom van, se házi stúdió, se keverő. Windows 7 alatt nyomom, de elég rossz a minősége, zúg, túl mély, stb.. Tudnátok segíteni, hogy mit lehetne rajta állítani?


Szóval. Cool edit pro 2-őt használok. A mikrofonom az átalakítóba, onnan a számítógépbe megy. Windows 7 alatt használom.



#mikrofon #RH Sound HSMC 001
2013. febr. 1. 00:04
 1/1 Pantyu válasza:

Szia!

A kondenzátor mikrofonok működéséhez szükség van tápfeszültségre, jelen esetben úgynevezett fantomtápra. Nem tudom az az átalakító amit említesz pontosan milyen berendezést takar. A legjobb az lenne ha a mikrofonod és a számítógéped közé vásárolnál egy mikrofon előerősítőt ami megoldaná a kondenzátor mikrofon áram ellátását valamint illesztené a jelet.

Ilyen lehet például egy behringer mic 200 ( [link] vagy egy profeszinálisabb ( [link]

2013. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!