Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy usb hosszabbító...

Vettem egy usb hosszabbító kábelt (1.8m) de nem működik!?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a kábel nem aktív. Ikketve nem is az, mert 1.8 m-nél a sima usb is jó, csak az a gond hogy agyon nagy a vesztesége. Nem lehet valahogy leszigetelni, vagy vegyek inkább újat?
2013. febr. 5. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyenem. mikor eszközt dugok a végéra, akkor működik, de ha a modemet akarom távolabb vinni vele, akkor már nem veszi a jelet. Mit szeretnél átvinni rajta?
2013. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
usb wifi adaptert
2013. febr. 5. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a jel "nem megy át", hanem a tápfeszültség szálak nagyon vékonyak. Egy modem vagy Wifi stick elég sokat zabál, egy vékonyabb vezetéken annyi feszültség esik, hogy nem lesz meg az 5V az eszköznek, amit rádugsz.

VOlt oylan egy USB-s külső vinyóm, ami csak és kizárólag egy bizonyos kábellel működött. Azzal, amit mellé adtak, elég vastag volt, és meglehetősen rövid (50 cm)

2013. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!