Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 3D-t lehet nézni bármilyen...

3D-t lehet nézni bármilyen monitoron/tv-n ami alaphelyzetben nem tudja a 3D-t. Egy internetről letöltött programmal meg lehet csinálni hogy 3D legyen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Amihez hardver kell, azt nem lehet szoftverrel pótolni.

Vannak olyan videokártyák, amik a hozzájuk való LCD szemüveggel képesek 3D-re bármilyen monitorral, de is hardvert igényel, nem pusztán egy letölthető programot.

2013. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Venned kell egy 30-50 ezer forint körüli kártyát, amihez hozzá illeszkedő 3D szemüveget is adnak. Sőt még a szoftwert sem kell a neten kresgélni, az jár a kártyához, ugyanis az vezérli. - nVidia 3D vision -


[link]

2013. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt igazából csak azért kérdeztem mivel van egy 3D-s tv-m és unoka testvérem aszt modndta hogy full szar meg minden mert akármien monitoron/tv-n lehet 3D-t és egyszerűen nem lehetett felfogatni vele hog ycsak úgy egy szoftverrel nem lehet.
2013. febr. 10. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja hát pedig úgy tényleg nem lehet.

Biztosan irigykedik. :)


Különben grat a tv-hez.

2013. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ieigy sajnos mondtam neki hogy igen bisztos igazadvan és csináld meg a te tv-re a 3D és megyek át majd 3D-ben pixeleket számolgatni :-D .. És az is benne van hogy én vettem salyát pénzemből 170 ezerért a tvt 15 évesen ő meg 28 és egy normális monitort nem tud venni magánal...
2013. febr. 11. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Az anyagi lehetőségek annyi félék ahányan vagyunk, erről nem biztos, hogy bárki is tehet. Ezért nem illik senkit lenézni.


Viszont ha kicsinyeli azt ami másnak van, akkor nem baj ha megkérdezed majd tőle, hogy letöltötte-e már azt a programot, mert meg akarod nézni, hogy milyen az a 3D amit azzal csinál.


Végülis a piros-zöld anaglif 3D-t esetleg még el is érheti programmal (piros-zöld szemüveges), viszont az valami rettenetes, még ha a térhatás meg is jelenik rajta.

2013. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
QQ Playerrel olyan 3d-t lehet csinálni amit a piros kék szemüveggel tudsz nézni. A progi alapból japán vagy kínai de lehet találni angolt is
2016. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!