Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ÜDV DC-DC konverter SIMSON-ba?

ÜDV DC-DC konverter SIMSON-ba?

Figyelt kérdés
Egy DC-DC konvertert vettem, arra a célra hogy ez egy segéd motorkerékpárba lenne fesz. Szabályzókén! (hűtőbordát felszereltem! ) Mivel túltölti az akkumulátort a motor így arra gondoltam hogy beépítem ezt a szerkezetet a töltés szálba, Gartz híddal egyenirányítva van a töltés. Ez szabályozná hogy ne kapjon az akksi 13,8V nál többet. Mert a töltő feszültségem közel 16-20V között mozog. Ez így jó megoldás lenne? Nem akartam bele töltőberendezést vásárolni mert ez igen költséges 11e-12eFt egyébként SIMSON-ról van szó.

2013. febr. 14. 14:40
1 2
 1/16 kgpassat válasza:
Milyen töltőberendezés kerül 11-12 ezerbe?
2013. febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
PL EZ! : [link]
2013. febr. 15. 09:27
 3/16 kgpassat válasza:

Amit linkeltél, az szerintem inkább 6V-os, a 12V-osokban ELBA van.

De miért vennél újat, elmondanád?

Hány V-os a rendszered?

2013. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ha elolvasod a fenti kérdésemet, rájössz hogy gány voltos a rendszerem,egyébként 12V-os!!!

amit linkeltem az is 12V-os!!!

Az ELBA benne van a motorba csak sztem nem üzemel,mert túltölt! az irányjelző is arról működik! az meg üzemel!

De semmi gond már beépítettem a DC-DC konvertert és így már nem tölt túl! :) csak azért nem szeretném ezt így véglegesen így hagyni!

2013. febr. 15. 12:57
 5/16 A kérdező kommentje:
jaítva: *hány
2013. febr. 15. 12:59
 6/16 kgpassat válasza:

Van más is a billentyűzeteden, vagy csak a felkiáltó jel?

Igen, a kérdésből arra következtettem, hogy 12V-os a rendszered.

Mondom, tudtommal a 6V-osok kaptak olyan kinézetű fesszabályzót, mint amit linkeltél, a 12V-osok pedig ELBA-t.

Szerintem nem 13,8, hanem 14,4V lenne a felső határ, nem?

Gyári az ELBA-d, vagy nem? SEGU-ról hallottam olyat, hogy túltölt.

2013. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem SEGU, Eredeti fesz szab. szerintem, mert németül vannak ráírva a dolgok. de mindjárt megnézem pontosan!
2013. febr. 15. 13:16
 8/16 A kérdező kommentje:
Megpróbálok egy fényképet róla feltenni!
2013. febr. 15. 13:20
 9/16 kgpassat válasza:
Az eredeti egyik oldalán van egy sárga címke, máshol pedig bele van írva, hogy Ruhla.
2013. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

na mid1 nem tudom hogy kell képet feltenni!

Leírom mi van arra az elba ra ráírva :Auchtung! vertauschen der Anschlüsse zerstört das Gerät!


Lefordítva: a rossz csatlakozás elpusztítja a készüléket! erről semmit nem lehet megtudni hogy elba vagy segu. :(

2013. febr. 15. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!