Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ÜDV DC-DC konverter SIMSON-ba?

ÜDV DC-DC konverter SIMSON-ba?

Figyelt kérdés
Egy DC-DC konvertert vettem, arra a célra hogy ez egy segéd motorkerékpárba lenne fesz. Szabályzókén! (hűtőbordát felszereltem! ) Mivel túltölti az akkumulátort a motor így arra gondoltam hogy beépítem ezt a szerkezetet a töltés szálba, Gartz híddal egyenirányítva van a töltés. Ez szabályozná hogy ne kapjon az akksi 13,8V nál többet. Mert a töltő feszültségem közel 16-20V között mozog. Ez így jó megoldás lenne? Nem akartam bele töltőberendezést vásárolni mert ez igen költséges 11e-12eFt egyébként SIMSON-ról van szó.

2013. febr. 14. 14:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
4-lába van szorosan egymás mellet, irányjelző üzemel róla meg a Gratz-hídból megy rá vezeték
2013. febr. 15. 13:33
 12/16 A kérdező kommentje:
és így van sárga címkés :) de semmi több szöveggel!
2013. febr. 15. 13:34
 13/16 A kérdező kommentje:
DDR-Ruhla így van megtaláltam rajta! na akkor ennek mi lehet a baja hogy túltölt vagy??ez nem is fesz szab??
2013. febr. 15. 13:43
 14/16 A kérdező kommentje:

Leírom már az össze adatot egyben mert sok lesz az oldal :D


DDR-Ruhla 12V 2,5A

12V 2X21W

2013. febr. 15. 13:50
 15/16 kgpassat válasza:

Feltöltöd a képfeltöltésre, és bemásolod a linket. De ha megtaláltad rajta a jellegzetes dolgokat, nem is kell.

Az ELBA töltő-és villogtató masina, a töltésből kifolyólag gondolom szabályoz is. Én többet nem tudok segíteni, simson.hu, ott épp aktuális a téma.

2013. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. febr. 15. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!