Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy CAnon gépünk, ami fantasztikusan jó volt, pedig nem volt drága gép (35ezerért vettem, csomagban) azt már nem gyártják és sajnos elromlott. Utána egy Nikon gépünk lett, most pedig megint egy Canon Powershot, de alig tudok ezekkel jó képeket csinálni. Most ez a legutolsó Canon gép leesett és eltört, ezért megint aktuális egy új gép vásárlása, de én 30 ezernél nem szeretnék többet kiadni érte, viszont tök jó lenne, ha jó képeket tudnék vele csinálni, mint anno azzal a Canonnal. Tudnátok valami jót ajánlani, ami nektek van, és bejött. Főként gyerekeket fotóznék vele. Panasonic Lumixon gondolkozom, de nem tudom...
2013. febr. 28. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is panasonicom van. Valami alsó kategória. Optikai stabilizátor van benne. Egy kezemen meg tudom számolni mennyi rossz képet csinált a kb 5 év alatt mióta megvan.
2013. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!