Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minden a Befektetési aranyról....

Minden a Befektetési aranyról. Milyen szempontok közül kell forgalmazó céget, bankot választani? Az aranyon mit kell figyelembe venni? (pl:sorszám, stb. )

Figyelt kérdés
Egy cég ajánlotta nekem mint egyszerű embernek a lehetőséget, és igazából érdekelne. de nem akarom az első cégtől megvenni. Inkább szétnéznék még a piacon, mert az már korábban is feltűnt hogy elég sokan foglalkoznak ezzel. de nem tudom mik a lényeges különbségek köztük. mit keressek?
2011. aug. 14. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyiért akarsz aranyat venni. Ha lapkát veszel és kártyába van integrálva, akkor a kártyán a tanúsítványt is látod. Ekkor nem szükséges a bevizsgálás (értelemszerűen ha sértetlen a kártya), ha viszont tömböt veszel, ott én vizsgáltatnék fizetés előtt...


[link]

2011. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arteus Capitálhoz életbe ne menj, átbasznak de rendesen!
2011. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy ajánlották, mert szétkeresik magukat a fizikai arany eladásán. Én ez alapján [link] inkább arany ETF-et vettem egy brókercégen keresztül. Ugyanúgy emelkedik az arany árfolyamával együtt, csak 0,5%-ot fizettem érte, és nem 20-at... Nem mindegy, hogy 20 százalékos emelkedésnél már szétkerestem magam, vagy éppen kezdek 0-ba érni.
2011. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!