Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung i5800 galaxy 3 -ra...

Samsung i5800 galaxy 3 -ra van olyan alkalmazás/böngésző ami viszi a flash tartalmakat is? És a telenornál honnan tudjuk, hogy milyen tartozékok vannak a dobozban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Böngésző nincs, külön alkalmazás akad, de nagyon harmatos, kipróbáltam de sosem használtam, rettentő lassú.


Minden szolgáltatónál ugyan az van a dobozban. Van egyébként egy eladó használt darabom, ha érdekel keress meg magánban.

2012. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: még annyi, hogy a "különálló alkalmazás" a Skyfire része, ami egy böngésző, de én nem tekintem a böngésző részének, nem a klasszikus plugin jellegű támogatásról van szó, transzkódolással próbálja megoldani a dolgokat és valójában egy teljesen különböző alkalmazás, csak összerakták a böngészővel.
2012. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ma már nagyon elavult ez a telefon, szvsz nem hiszem, hogy megéri még ilyet venni...

Gpu sincs benne, ha esetleg játszani is akarsz a jobb játékokról lemondhatsz.


Ha jó telót akarsz akkor xperia mini, sony live stb, alapból tudják a flash-t az armv7 proci miatt.


Ui:Elég húzós ára van 31k-ért, miközben ez már régen kifutó készülék, t-mobilnál az xperia mini, fényévekkel jobb hardverrel is 42k...

2012. márc. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát azért gondold meg ennek a megvételét.


Ma már nagyon elavultnak számító telefonról van szó, 35-36 ezért kártyafüggetlenül is kapni ilyet.

De ha már flasht meg hasonlókat akarsz akkor valamelyik 2011-es xperia a legjobb vétel.

2012. márc. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem olyan telefon kéne, ami vagy telenoros, vagy kártyafüggetlen, flash tartalmakat is viszi, max 35000.-
2012. márc. 3. 23:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Flasht is kezelő telót nem kapsz telenornál.

T-mobile-nál van 36-ért domino csomagban a Sony Live with walkman.


A galaxy 3 hozzá képest őskövület...

2012. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És kártyafüggetlenül mit ajánlasz? :D (galaxy minit ne)
2012. márc. 3. 23:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindegy, de ebben az árkategóriában csak a Sony Ericcson 2011-es telefonjai tudnak flasht, mert azokban armv7 proci van.


A teljes xperia sorozat és a sony live with walkman.

2012. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ahogy nézem telenornál 52000 ft a Live a telenor netshopból, míg t-mobilnál 36000 a t-mobile webshopból.


Szvsz még így is megérheti a Live t-mobiltól, max függetleníted pár ezerért egy "sarki" gsm-ben.


Amúgy egy ismerősöm is vállal függetlenítést 5000 körül, lasy néven megtalálod a [link] fórumán.


[link]


Csak írj neki privátot...

2012. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!