Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha teljesen analfabeta vagyok...

Ha teljesen analfabeta vagyok a szamitogepekhez, milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h szuksegem van ra a munkamhoz, a tanulashoz, egyfolytaban hasznalom, föleg a word excel es power point kell. Nem ertek viszont hozza, nem tudok virusirtot tenni meg "ujrarakni" stb, szoval mindig szervizbe kell vinnem minden aprosagert. A legtobb bajom a virusokkal van. Azt hallottam h az Apple laptopokkal van a legkevesebb gond, nem megy ra virus, stb. Mivel megint sikerult tonkrevagnom a gepem, elhataroztam h most veszek vmi nagyon jot. Mit javasolnatok, ha az ara mindegy? Bocs az ekezetek hianyaert telefonrol irok es igy nehez. Köszi a valaszokat

2013. márc. 31. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A hülye vagy hozzá akkor bármilyen gépet tönkre teszel.
2013. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy akármilyet(lehetőleg a legolcsóbbat, de normális márka legyen, irodai alkalmazásokhoz tökéletes lesz) és rakass rá Linux operációs rendszert.


Természetesen ezt is tönkre lehet tenni, de jobban bírja mint a Windows.

Annyi hogy erre open office csomagot kell tenni. (ugyanazt tudja mint a Microsoft Office, csak alapból ingyenes progi)

2013. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem Apple csak Office-ra nem éri meg.

Valami olcsó Samsung, Dell, és egy eredeti jó vírusírtót rakass rá.

Mondjuk Windows 7 és eredeti Nod32 vírusírtó, vagy amelyik éppen jobb, vagy jobban ajánlják az informatikusok.

2013. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A felhasználó ellen semmilyen vírusirtó nem védi meg a gépet. Anyámból és tesómból kiindulva meg lehet win7, meg akármilyen jó vírusirtó akkor is legalább hetente elcsesznek valamit...


Szóval ha csak irodai alkalmazásokhoz meg netezéshez kell akkor Linux. Arra kevés vírus van.

Egyetlen gond vele hogy pár, windowsnál megszokott program nincs hozzá, de neked ilyesmi szerintem nem kell. Alapszintű kezelése meg nagyon hasonlít a Windows-hoz, pár óra alatt meg lehet szokni.

2013. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!