Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen egykor nagyon drága...

Milyen egykor nagyon drága 16:9-es CRT (! ) TV-t érdemes venni?

Figyelt kérdés

Olyan 55-72cintis legyen.

Ilyesmire gondolok mint pl. ez:

[link]

Csak ennél kicsit kisebb lehetne, kicsit olcsóbban (mostani áron)

Köszi asegítséget!



2013. ápr. 7. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
semmilyet , ennyiért már beépített dvb tuneres tv-t kapsz !
2013. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdemes öreg crt tvét venni,még akkor se ha méregdrága volt újonnan.
2013. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mért nem?
2013. ápr. 7. 20:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem mondanám azt, hogy nem érdemes. Ha valakinek nem fontos a felbontás és helye is van bőven, akkor még mindig jó választás a CRT TV. A régebbi LCD (a led háttérvilágítás előtti korszakból valók) és plazma tévékhez képest sokkal kedvezőbbek a fogyasztásuk és jóval egyszerűbben és olcsóbban szervizelhetőek, hiszen van hozzá bőven alkatrész. Az új tévéknél ennek költsége sokszor egy új készülék árával vetekszik (pl. a kijelző csere). Ráadásul a régi tévék sokkal érzéketlenebbek a fizikai hatásokra. Sokan nem is gondolnak arra, hogy egy nagyobb kijelzőjű tévé már attól is tönkremehet, ha ketten viszik védőcsomagolás nélkül egyik helyiségből a másikba. Egyszerűen meghajlik a kijelző és ettől elpattanhatnak a vékony forrasztások. Bátyámnak szervize van, sokszor találkozik ilyen esettel.
2013. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
45-ért lcd-ből csak hulladékot kapok... nem kellenek ilyen kínai sz.rok nekem
2013. ápr. 7. 20:43
 6/14 anonim ***** válasza:
6%

jó neked hogy akkor szobád van hogy befér egy ekkora tv :)

nekem ez akkor sem kellene ha fizetnének érte.

2013. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az a poén hogy kicsi szobám van, de szorítanék neki helyet, de a 82-es tényleg igen nagy lenne, inkább olyan 55-ös max 72-es kéne. :)
2013. ápr. 7. 21:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Gyere el komáromba és adok egy 82cm 100hz thomsont 100euroért.
2013. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
73%

ÉS búcsút mondhatsz az 1080p-nek a 3D filmeknek és a kisebb helynek, csak azért, hogy szebb feketéd legyen?

Igazad van, én is visszavágyok a hangalámondásos VHS korszakra.

2013. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ha egy filmet a 3D miatt kell megnézni, akkor az a film olyan is... A jó film 2D-ben is elvarázsol, de ha nem szereted az értékes, mondani valóval bíró filmeket, akkor bizony kell is a 3D, de még a 4D is, h azt az unalmat valahogy végig üld.

A CRT tévékről annyit, h igaz valóban gyenge a felbontás és a csatlakozásai elavultak, de nincs benne semmilyen mozgásjavító technológia, mégis veri a most 200 ezer forintos led tv-k képmozgását, nem darabos és nem mű.

Ha mai technikában gondolkodik valaki és jó képminőséget akar jó áron, akkor csak a plazma jöhet szóba. Igaz többet fogyaszt és a képbeégés miatt nem szabad monitorként használni, de a képe magáért beszél. A tesóm dupla áron vett lcd-je az én 110 ezres ugyanakkora (42") plazmám mellett elbújhat képileg...

2013. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!