Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szevasztok! Másod éves villany...

Lex91 kérdése:

Szevasztok! Másod éves villanyszerelő vagyok, van egy oylan tétel hogy garázsszellőztetés, de az időrelé nem húzza be a motort, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
lámpa, váltókapcsoló, időrelé, motor (egyfázisú), és egy fírelé, az időrelébe elviszem a fázist a váltókapcsoló felső pólusából, onnan meg le a motorhoz, de sehogy sem akar működni finder 80. 01es az időrelé.
2013. ápr. 16. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy az időrelével van egy probléma. Nyilván van benne egy kis pöcök ami akkor old ha eljön az ideje valószínű hogy abba rugó vagy más probléma lehet, az is lehet hogy kontakthibás, vagy érintkezési problémája van, ezt így nehéz megmondani, csak tippelek. Próbáld meg esetleg egy másik relével, meg ellenőrizd a vezetékelést mert lehet hogy valahol vagy törés van, vagy érintkezési probléma. Szerintem legelőször nézd át hogy minden kap-e áramot.
2013. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 menta34 ***** válasza:
Szerintem az időrelének kell egy kapcsolt fázis meg egy rendes is:)
2013. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!