Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miből lehet rájönni melyik...

Delta7 kérdése:

Miből lehet rájönni melyik Beats tour eredeti, illetve mi a különbség az "L" és az egyenes jack csati között?

Figyelt kérdés

És erről a hirdetésről mi a véleményetek:

[link]



2013. ápr. 16. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdésed első felére nem tudom a választ, a másodikra viszont az, h a belinkelt képeden látható csati "L" v pipa, az egyenes meg így néz ki:


[link]

2013. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy honnan lehet tudni, hogy eredeti-e? Mondjuk felmész a Beats hivatalos honlapjára, megnézed az árakat, látod, hogy a tour 150 dollár, tehát 30k alatt lehetetlen eredetit kapni, aztán meglátod, hogy itt az "új, eredeti" kerül dobozosan 15k-ba, és akkor már gondolom leesik.

Viszont a szériaszámból lehet meg lehet nézni, hogy eredeti-e, lehet csak lopott, azért olcsó.

De amúgy is 15-ért sokkal jobbat kapsz a Beats-nél, ami biztos eredeti, el kéne felejteni az egész márkát.

2013. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Értem, hogy kinézetre mi a különbség, csak azt nem, hogy elvileg az eredetin van "L" de halottam azt is, hogy mindeketővel szerelték.


Második: Tudnál ajánlani akkor egy jó fajtát ami szól úgy mint a beats???

2013. ápr. 16. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Vsonic GR06, 50-60 dollárért kapható, és 10-20 ezres kategória abszolút legjobbja.
2013. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 akosrakos ***** válasza:

Bocs


De imént láttam az Apród.hu -n egy EREDETI Beats füllhallgatót szériaszámmal. L alalkú Jack csatlakozóval COntrol talkal amin HANGERŐ SZÁBÁLYZÓ IS VAN, na meg állatható pántal, hogy milyen hosszú legyen a két vezeték külön!!!!!

2013. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!