Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki magától...

Van itt valaki aki magától tanult meg zenét keverni, illetve masterelni, ha igen akkor hogy tanulta, kitől, vagy miből?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:

keverés alatt mit értesz? két cd vagy lemezjátszóval? Azt lehet mástól is tanulni, elfigyelni, de gyakorolni, gyakorolni kell.

Masterelni, zenét szerkeszteni szintén hasonló képp.

Sok idő, sok bosszúság,de megéri.

2013. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát keverés alatt azt értem hogy kikeverni a zenét, stúdió munkálatok, nem DJ skedni ahhoz nem kell nagy tudás.Engem a stúdiózás érdekelne, aztán ha belejönnék akkor az otthoni stúdiózás:)
2013. máj. 15. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:

a dj-t sem mondanám, hogy nem kell hozzá tudás, de más tészta.

Saját zenét szerkeszteni nem könnyű.Kell valaki aki elindít, megmutat ezt-azt.

Bár nagyon sok tutorial található a neten.

2013. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom csak a legtöbb angol, vettem egyébként egy könyvet a cubase kézikönyve, csak hát ugye ez már akkor lenne jó ha valaki magyarázná közbe mit hogyan, mert így egyedül azért elég nehéz...Ha megkérdezném ilyen stúdióban h van e valakinek ideje hogy kicsit oktasson az már menőőbb lenne nem?
2013. máj. 15. 18:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából ilyen alapzenéket szeretnék készíteni programokkal, már régóta használom a reasont, és ugye ahogy kezdek rájönni a dolgokra, látom hogy nema legjobb program már, de zeneszerkesztés terén úgy érzem egyre jobb vagyok, csak ugye van itthon mikrofonom stb, felis tudok venni , de hát ez egyelőre így kevés, kéne valami amiből megtanulom jó minőségűre megcsinálni a zeném, mikrofont hogy állítsam be, van egy külső hangkártyám is, egyelőre csak próbálkozom, de szeretnék most már átütőbb dolgokat csinálni, nem ilyen gagyi minőségűeket, a saját részemre egyelőre később meg majd másoknak ha már belejövök
2013. máj. 15. 18:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha esetleg értesz ilyen dolgokhoz , megköszönném, ha elmagyaráznál egy két dolgot, de már annak is örlnék ha valaki elmondaná hogy kezdjek ennek neki,köszi.
2013. máj. 15. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:

én csak próbálgattam, de nagyon kevés az időm vele foglalkozni.

A legtöbben Ableton live-ot használnak a minősége miatt.

Milyen külső hangkártyád van?

2013. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tascam US 144 MK II
2013. máj. 15. 20:11
 9/9 anonim válasza:
Szia! 7 éve ableton 7-9 ig
2014. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!