Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy (közép,...

Létezik, hogy egy (közép, inkább olcsóbb kategóriás) laptopon csak windows8-as fut? Semmi más?

Figyelt kérdés
Laptopot vettem nem régiben, a boltos felajánlotta, hogy tesz rá nekem nem(!) jogtiszta win7-et, elmondása szerint megpróbálta, nem fut rajta, csak valami próbaverzió és, hogy a gépen kizárólag windows8-as fut, amelyből nincs jogtisztátlan, amit olcsóbban fel tudna nekem rakni, tehát mindenképpen meg kell venni a jogtisztát. Ez lehetséges?
2013. máj. 26. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
eléggé sántít nekem a dolog
2013. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is.. bár nem értek hozzá, de ha egyszer nem fut rajta, akkor mégis hogyan lett hirtelen próbaverzió?!
2013. máj. 26. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt a boltost nagyívben kerüld el. Az ilyenek szokták terjeszteni azt is, hogy ki kell venni az akkut, mert különben hamar tönkremegy. Ha a win8 fut, akkor a win7 is. Maximum nem értett a kalózverzióhoz, és nem tudta aktiválni.
2013. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, tényleg fut rajta, minden további nélkül :)
2013. máj. 27. 17:08
 5/6 anonim válasza:
Az a boltos téged megprobált becsapni. Miaz hogy kizárolag win8 fut a gépeden aztán felajánlota tesz rá nemjógtiszta win 7 et aztán megprobálta nemfut rajt csak a próbaverztiós 7 es. Nos ha a probaverziós win 7 fútatot akkor az eredeti is amugy kérdezö elég érdekesen fogalmazol. nem te szeretél volna win 7 et és azért ajánlota fel ? Összevissza beszélsz. A boltos pedig tudja nagyon jól ha fút a win 7 akor akár eredeti akár nem fut rajt és kész és igyvan a win 8 al. is na meg alaplapfüggö is hogy min mi fut.
2013. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja ha nemszeretnéd hogy a pénzed eluszon mint én is most jöttem rá melyik windows jó nekem az eredetit érdemes megvenni ugyanis a probaverzió max 5 hónapig müködik aktivátoral. A telepités ahol én is csináltatam 10 ezer be kerül. többet nemválogatok nincs a levegöbe pénzem nekem bejöt a win 8 hát szépen megveszem aztán ha nemlesz rá támogatás mint most a vistára nemkaptam internet explorer 10 et majd akkor kb 5 év mulva új indowst veszek
2013. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!