Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes alsó-közép kategóriás...

Érdemes alsó-közép kategóriás EDGE-lit LED-es LCD TV-t venni?

Figyelt kérdés
Olvasni róla, hogy ennél a technológiánál a négy sarkak árnyékosak. Ha ez nagyon zavaró/feltűnő, jobb ötlet inkább a sima LCD-ben gondolkodni? Meg tudná ezt vagy az ellenkezőjét valaki erősíteni, akinek ilyen TV-je van?
2011. okt. 6. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem célszerű inkább valami ismertebb gyártó készülékét megvenni, mert jobb a terméktámogatása, szervize, megbízhatóbb, és szinte bizonyosan jobb a minősége is (összeszerelés, alkatrészek, elektronika, stb).

A LED-es LCD-tévék kicsit drágábbak, viszont a megvilágítás módja miatt szebb a képminőségük szemben a régebbi fénycsöves technológiával.

Ha ilyen tévét veszel, inkább költs rá kicsit többet, hidd el, megéri.

2011. okt. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Samsung 5-ös szériát nézegettem...
2011. okt. 6. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A Samu jó márka, nekem is olyanom van :)
2011. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung ue32c5000-esem van. Nagyon jó tévé, már kapható a 2011-es változata a d5000-es. Arra kel figyelni, hogy a gyári beállításai nem a legjobbak (fakó színek, stb.) Mikor megvettem, egy fél délutánt töltöttem a képparaméterek beállításával (amiből rengeteg van), utána viszont nagyon szép képe lett.
2011. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is épp az 5000-et néztem. Viszont olvastam egy tesztnél, hogy a sarkak és a kép szélén végig feltűnően gyengébb a fényerő. Szeretném tudni valóban ennyire szembetűnő, valamint zavaró-e?
2011. okt. 7. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!