Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segitene valaki youtube...

BalaZS7 kérdése:

Segitene valaki youtube kérdésben? Kérlek!?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem hogy:( egy elég rövid lesz)

-azok akik vidit raktak fel youtubra azok mire kapjak pénzt? nézetségre vagy like-ra

Ennyi lenne köszi előre is :)



2013. máj. 28. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bizonyos nézettség után lehet kirakni hirdetést, azután kapják.
2013. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
értem....és ezt a pénzt hitelkártyára kapják? jah és bárki rakhat fel videót?
2013. máj. 29. 06:46
 3/13 anonim válasza:
Bárki rakhat fel, aki regisztrál. És még nem kapott figyelmeztetést... Én kaptam, mert felhasználtam egy zenét :/ Annyi emberke töltötte fel, nem hiszem, hogy mind fizetett érte, de mindegy...
2013. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

értem....de akkor az tilos ha más zenéjét rakjuk fel?

és akkor kaphatunk bannt is gondolom....

ja és KB mennyi nézetség után mennyi pénzt lehet kapni? köcce előre is

2013. máj. 29. 20:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb 20 ezer.

Csak saját eredetű dolog lehet a videón, tehát random összevágott cuccal, más zenéjével, coverrel nem lehet pénzt keresni.

2013. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

megint...értem:D és azt nem irtad le bár köszönöm mindenki segitségét! hogy mennyi nézettség után menyi pénzt kapunk?

de azért köszönöm!

2013. máj. 30. 20:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyikőtöknek sincs igaza.

Bármely YouTube regisztrált tag tölthet fel videót ingyenesen.

Pénzt a megjelenítendő hirdetések után, ill. azok végignézése vagy az azokra való rákattintás után kapnak (már ha más néző kattint rájuk vagy nézi végig őket).

Két fajta: teljes képernyős, átugorhatós (több pénz), lent előugrós (kevesebb pénz, csak, ha rákattintanak).

Nézettséggel összefüggéstelen.

Like meg egy hülyeség, különben is, lehetne hackelni mint állat, ha like-ra menne.

2013. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak azt felejtetted ki a számításodból, hogy egy 2000-es nézettségű videóhoz fel sem ajánlja a youtube, hogy reklámot tegyen... Ezért kell a 20 ezres nézettség.
2013. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én videóim 0-ás nézettséggel is rendelkeztek már reklámmal. Neked azért nem ajánlja fel, mert azokban illegális (jogvédett) tartalmat, vagy YouTube által felajánlott zenét használsz. Nekem azonnal felajánlja, és igen, 1-es nézettséggel is lehet reklámod. Mielőtt válaszolsz, olvass utána.
2013. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, jogvédett tartalom van benne, ezért nem vagyok jogosult rá, de ennek ellenére 20 ezer után jött az email, hogy kérhetek reklámot, ha megfelelek a kiírásnak. Nem vizsgálják a tartalmat. Legalábbis 2 éve így volt, azóta lehet, hogy változott. Abban viszont teljesen biztos vagyok, hogy ha a 0 nézettségű videódon mégis reklám van, abból egy fillért sem kapsz.
2013. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!