Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítene valaki pár kérdésben...

Segítene valaki pár kérdésben zte blade-del (3-as) kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1) tudom, hogy hülyén hangzik, de már tényleg mindent kipróbáltam..

pl. ha fb chaten ír valaki, akkor csipog. Ezt le lehet némítani, de a rezgést sehogy se! Hiába vettem ki a pipát a rezgés mellett, volt néma üzemmód, hangos üzemmód, rezgő üzemmód, mindenhogy... Egyszer kibírta, de rögtön utána újra. :/


2) rádiót nem lehet kihangosítani?


3) ha rajta van a füles, akkor ha jön üzi, miért hangosan jelez? :D


2013. jan. 8. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

2-3-ik kérdésre tudom a választ:

1.) azért csak a fülhallgatóval működik a rádió, mivel a telefonodnak nincs beépített rádió antennája, így a fülhallgató kábelén keresztül veszi a rádiójeleket (ez amúgy több készüléknél is így van (többek közt az enyémnél is))

2.) tehát azért működik fülessel a kihangosított üzemmódban, mert akkor tud csak rádiójeleket kapni

2013. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bocs félreírtam... az 1.)-essel a kettesre

és a 2.)-esel jelzettel a hármas kérdésedre válaszoltam :D

de biztos érted mire célzok..

2013. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!