Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni gamer: billent...

Szeretnék venni gamer: billentyűzetet, egeret, headset-et és egérpadot. Lehetnek a picit drágábbik fajtájúak és szeretném ha tudnának is valamit, amiért egy gamer illetőnek megéri megvenni. Tudtok ajánlani ezek közül akármit?

Figyelt kérdés

Egyenlőre ezeket néztem: [link]


[link]


[link]


[link] (a billentyűzetnél örülnék ha világítanának a gombok, bár ha lehet ez a funkció kikapcsolható is legyen.



#gamer kellékek #ajánlásokat!
2013. jún. 24. 19:49
 1/2 anonim válasza:
Ha nem számít pénz, akkor az az egérpad jó, fejhallgatónak Steelseries Siberia V3, egérnek pedig valami Razer, vagy Steelseries.
2015. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem fejhallgatóbol vegyél razer krakent vagy az előttem író által ajánlott steelseriest, viszont egérből nem éri meg a razer/steelseries. Az egérpad jó, nekem is razer van, de egérből nézd meg az A4tech bloody tl8-at. Belső memória, több profil, 8200 dpi avago laser sensor, !no-recoil! (nem számít csalásnak, mert driver nélkül is megy).
2015. szept. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!