Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer billentyűzetet,...

Milyen gamer billentyűzetet, egeret, headsetet vegyek?

Figyelt kérdés
Billentyűzet - 25 ezer, egér 15 ezer, headset 10 ezer, ennyi a keret rájuk, mit ajánlotok?
2012. jan. 20. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Ozone termékeit. Nekem van tőlük egy Ozone Oxid headsetem és imádom. [link]
2012. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Panda Péter ***** válasza:
33%

megsútom, ezektől nem leszel jobb játékos.

azt is megsúgom, hogy pl egérre biztos nem kell 5ezernél többet költened, hogy a legjobbat megkapd.

billentyűzetből nem tudom mitől lesz gamer, szerintem semmi, nulla, azaz zéró különbség van köztük (mmint egy mezei meg egy gamer esetében leszámítva az olyan parasztvakító feature-öket mint a világítás).

headsetből meg csak szart kapsz egy normál sztereó fejes+külön mikihez képest.

2012. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Ebben egyet értek Pandával, ez az egész gamerezés nagy marhaság, főleg úgy hogy most 50000Ft-t akarsz ezekre kidobni.
2012. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Úristen... Ezekkel akarsz villogni? Ettől nem leszel jobb "gamer"... Ugyanazt tudják, mint a pár ezer FT-os társaik... Az egész világító csicsa mind csak egy nagy parasztvakítás, azok veszik akik ezzel akarnak villogni... Nem éri meg! Inkább költsd valami másra (pl. gépfejlesztés, ruhák, szobába valami vagy bármi más...)!!
2012. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak: gépfejlesztés megvolt múlthéten, ruháim is vannak :) és tudom, hogy ezektől nem leszek, jobb játékos. Ja, és nem villogni akarok velük...
2012. jan. 20. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Akkor miért veszel ilyet? Fölösleges... Tartsd meg, gyűjts még vagy akármi... De ilyenre ne költs!
2012. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Panda Péter ***** válasza:

jó, hogy konstruktív is legyek:

profi egerek:

MS Intellimouse Optical 3.0

Logitech MX518 vagy G400

Razer Deathadder vagy Diamondback 3G vagy Krait vagy Salmosa

Steelseries Kinzu vagy Ikari Optical


bill: szinte mindegy. párezerért is kapsz már jót. nem kell hogy csillivilli legyen. ha natív USB-s, az nem árt.


headset: valami normális sztereó fejes és egy asztali vagy csiptetős mikrofon.

2012. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
RAzr termékeket nézegesd, meg a cyborg is jó cuccokat csinál. headseten gondolkodj, hogy félreteszel rá még valamennyit, és akkor tudsz olyat venni, amit játékon kivül másra is lehet használni.
2012. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Saitek r.a.t. 5 bár kicsit dràga egér,de nagyonszuper 14 körül van .ird be a googleba és nézz utána
2012. jan. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Füles : Steelseries 3H VR

Csak 11 ezer, és egyik legnagyobb gamer márka

2012. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!