Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nincs erő a pugoying...

Miért nincs erő a pugoying elektromos kerékpáromba?

Figyelt kérdés
vettem bele új akumulátort de még mindíg nem érzem az erejét. két szeméjes és azt vettem észre hogy a régi tornádómnak jobban volt ereje. a mostani pugoying kerékpárt elvittük szervízbe de még mindíg nem jó. mi lehet a probléma? válaszokat köszi!
2013. jún. 30. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Már új korában is ilyen volt? lehet, hogy ennek kisebb a teljesítménye és nyomatéka, mint a tornádónak.
2013. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Esprimo Mobile ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólóhoz, nekem a családba van 2-régi tornádó, egy 24", és egy 18"-os robogó kivitelü 2-szeméjes, a robogó valamiért mindig is lasabban gyorsult és kisebb volt a végsebesége is és kicsit a hatotávja is akkoris ha uj aksikat kapott. Papiron a 24"-os-nak 26-km/h a végsebesége a robogónak 24-km/h és nagyábol gyakorlatban is igy van, pedig mind 2 bicikli p240-wattos és egyformat akkupakkjuk van. Arra tippelek hogy a robogónak az apro kerekei és a rengeteg sérülékeny müanyag karoszéria elem miatt nem merték a gyártok ugyanakora teljesitményüre kalibrálni a motorját mint a nagykerekünek, hogy ne huljon ojan könyen szét ha kátyus utakon használják. Amugy van a vezérlö egységen egy 2-eres vezeték rajta logva egy csavarhuzóval állitható potméter, ha ez még rajta lenne akkor szedd le a potmétert és szigeteld le a 2 vezetéket, kicsit jobban fog menni talán mert az egy teljesitmény korlátozó , de nemvaloszinü hogy sokkal. Én a robogón leszettem de max 1-km/h-val megy jobban
2013. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Esetleg meg van még a kerékpár? Ha igen, le tudnád nekem fényképezni a vezérlőegységet és a kábeleit? Az enyémből hiányzik és senki nem tudja, milyen való bele.
2015. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!