Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hetvegen vettem egy Serioux...

Hetvegen vettem egy Serioux s101tab tabletet es lenne egy problemam. Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Letoltottem egy autos jatekot :Fast racing na meg egy par mas jatekot de egy par jateknal ezt irja ki ''A Fast racing sajnos leallt''.Sok jateknal csinal igy hogy ''....sajnos leallt'' ez ellen mit lehet tenni ??? Mi a baj ??Varom valaszotokat ,foleg azoket akiknek van ilyen tabletjuk es azokat is akiknek nincs :)

2013. júl. 22. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem veszünk NoName tabletet mert mindnegyikkel van valami gond. IJ
2013. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem egy Noname tablet mert it Erdelybe ez a masodik leghiresebb tablet..az elado is ezt javasolta
2013. júl. 22. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Eladó a cipős dobozt is eladja neked tabletként ha nem értesz hozzá. De, hogy a kérdésedre is válaszoljak csinálj egy Gyári beállítások visszaálitását. Ha így sem jó,akkor próbálkozhatsz costum romokkal, vagy androidot frissíteni (ha van hozzá persze).
2013. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar egyszer megnyomtam a gyari bealitas gombot de nm sikerult,az androidja pedig 4.1.1. Nem hiszem hgy van ujjab verzio.es mi az custom rum?
2013. júl. 22. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!