Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a Tescoba egy...

Mennyibe kerül a Tescoba egy billentyűzet? Vagy hol lehet kapni olcsón?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

A "Tescoba" semennyibe, mert ez értelmezhetetlen.

A "Tescoban" pedig több árban is van, valószínűleg találsz ott olcsón. Menj el, és nézd meg.

2013. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

www.ipon.hu


Regisztrálsz, rendelsz, és 2-3 nap múlva házhoz kapod, ha meg személyesen mész érte, másnap át is veheted.

Nem a LEGolcsóbb, de NEM drága, és abszolút megbízható, korrekt webshop. Meg ott van még az ExtremeDigital (www.edigital.hu) is.

Amúgy attól függ, milyen billentyűzetet akarsz venni, mert egyik itt, másik ott olcsóbb. Először nézegess konkrét billentyűzeteket típusra, amik tetszenek és hasonlítsd össze a boltok árait, és rendeld onnan.

2013. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem Tesco-sakat írtam, mert ott általában 1,5x drágábbak. Mondjuk egy 2000 Ft-os billentyűzet esetén nem a világvége, ha ~2500-ért kapod náluk. Viszont pénz beszél, kutyaszar táncol.
2013. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, én 1300 forintért vettem a Tescoból egy billentyűzetet. És tökéletes. Nagyon fel van fújva ez a téma is. A billentyűzet az billentyűzet, szerintem mindegy milyen csak működjön.
2016. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!