Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bluetooth billentyűzetet...

Bluetooth billentyűzetet csatlakoztathatok androidos telefonomhoz?

Figyelt kérdés

pl. samsung galaxy ace-re. nekem az van.

nem tudom, hogy működnek ezek, tehát tudnék úgy írni, hogy a billentyűzetet nyomkodom, és a telefonra megy? Mennyire meríti ez a telefont (jobban, vagy kevésbé, mint mondjuk a wifi.) meg egyáltalán van-e ilyen, vagy nincs:)



2013. aug. 24. 23:43
 1/4 CMV válasza:
100%
Létezik ilyen, leginkább tabletekhez, de működnek mobillal is. Bluetooth-eszközként össze kell párositanod a telefonnal, a többit a használati útmutató mondja meg (általában a telefon képernyőjén megjelenő kódot kell begépelni a billentyűzeten, majd entert nyomni). Tudtommal kevesebbet is fogyaszt, mint a wifi, de szerintem ez nem kellene, hogy probléma legyen, mert ahol le tudod rakni a billentyűzetet, ott általában valamerre akad egy konnektor is, nem?
2013. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen, csak kényelem szempontjából kérdeztem.. de így biztos nem vészes, ha nem szívja annyira mint a wifi. Esetleg tudsz linkelni valami jófajta eszközt? vagy minden ami BT-s azzal müködik?:)
2013. aug. 25. 16:28
 3/4 CMV válasza:
100%
Mindennel működik, ami bluetoothos. Sajnos nem tudok típust ajánlani, az ilyenekhez nem értek, nekem egy nexus 7-hez vett billentyűzettel működött, ezért gondolom, hogy a többivel is fog. Keress rá google.hu-n, Magyarországon is viszonylag elterjedtek már ezek.
2013. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi:)
2013. aug. 29. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!