Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen autóhifit vegyek? Mit...

Milyen autóhifit vegyek? Mit érdemes?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Sony fejegységem van az autóban de csak CD-s/Rádiós, és szeretnék beújítani egy USB-sre. A jelenlegire egy 1,0 farados /SAL/ kondenzátor, 500W-tos erősítő, 600W-os subbláda illetve 2db 90w és 2db 70w-os Sal hangszórok vannak amiket viszont nem szeretnék cserélni. Max ár amit kiadnék érte 30ezer forint.

2013. szept. 18. 16:48
 1/3 dirtboy ***** válasza:

le írnád a teljes rendszeredet hogy mi melyik típus pontosan?

a kábelek milyen árban vannak hozzá ft/m re gondolok.

aksiról is jöhetne pár infó.

2013. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1,0 farados kondenzátor "SAL", 500wattos erősítő "TWISTER"

600wattos Subbláda "DLD Acousics" csomagtartóban

90wattos 2utas koaxiális hangszórópár "SAL" hátul a gyárik helyén és 70wattos 2utas koaxiális hangszórópár "SAL" műszerfalban a gyárik helyén :) Ja és egy 1-es puntóról van szó :)

2013. szept. 18. 19:36
 3/3 dirtboy ***** válasza:

nem érted mit kérdtem.

azt kérdtem hogy a konkrét típust írd le,abból hogy mi mennyi wattos meg hogy melyik márkától van nem árul el nekem sokat,nem tudom ez alapján kikeresni a hangszórót mert lehet hogy nem is azt nézem ami neked van hanem egy másik 90 vagy xy wattosat.

a wattokat pedig el kell felejteni,semmit nem árul a hangszóró tudásáról sőt sokszor kamu adatokat adnak meg mert meg tehetik hogy nem valósat írnak rá.


a kondenzátorodat szerintem kezdheted hirdetni mert totál felesleges a rendszeredbe.

a kis twister erősítőnek köze nincs ahhoz a teljesítményhez amihez kondenzátor szükséges.

/már ha jól sejtem hogy melyik erősítőd van/

a kondi árát hozzá csaphatnád a fejegységhez,azt pedig használtan kéne venni valami minőségibbet.

2013. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!