Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy fordulhat elő olyan,...

Hogy fordulhat elő olyan, hogy egy program nem engedi magát letörölni a gépről semmilyen módon?

Figyelt kérdés
Nem lehet letörölni a total commandert a gépemről. Azt, hogy milyen fajta van rajta, már emiatt meg se tudom nézni. Az a probléma, hogy valahányszor valamelyik részére kattintok (vagy magára a total commanderre, hogy elindítsam, vagy az uninstallra, hogy letöröljem, vagy akármelyik összetevőjére), elmegyek a kép a gépemről, az asztalról is minden ikon eltűnik, minden rendszerablak bezáródik, később visszajön a kép, de az a rohadt total commander ott marad a gépemen, de jobbra, se balra, se elindítani, se letörölni nem lehet. És ugyanez van csökkentett módban is, próbáltam. Hogy fordulhat elő ilyen? Még hallani sem hallottam ilyenről. Hosszú ideig nem használtam, nem is tudtam tehát, hogy ilyen, de előtte jól működött. Aztán jött ez a meglepetés. Miért van ez? Hogy lehetne megszabadulni tőle? Kérlek, segítsetek, mert nagyon kellene már használnom a total commandert, de ha újat próbálok (törlés híján) a tetébe telepíteni, akkor is ugyanezt csinálja. SOS!!
2009. nov. 7. 12:39
 1/4 A kérdező kommentje:
jav.: "a tetejébe telepíteni"
2009. nov. 7. 12:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Hú nálad nem csak a TC-vel van/lesz a gond.
2009. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, akkor mivel? Kérlek segítsetek, de ha lehet, akkor picit szájbarágósan. 24/L
2009. nov. 7. 13:00
 4/4 aulac ***** válasza:

Több lehetőség van.

1. Lehet, hogy nincs a törléshez jogosultságod. (Nem rendszergazdaként vagy bejelentkezve.

2. Keress rá a gugliban az "unlocker" programra. Töltsd le futtasd.

3. Ezután a törlendő fájlra jobb gombbal kattintva kb a legördülő menü középtáján kattints az unlocker menüre és a megfelelő válaszokra kattintva már törölhető.

Ha ez sem megy akkor passz.

2009. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!