Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tabletet lehet használni...

Tabletet lehet használni tanulásra egy általános iskolás fiúnak? 14 éves!

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 09:29
 1/7 menta34 ***** válasza:

tanulásra? mit értünk ez alatt? konkrétan a tantárgyakhoz nem túlzottan (bár van számológép, wikipedia, stb.), viszont az informatikai jártasság is tanulás, abban segít.


Aztán még ezer a kérdés, pl. milyen árkategória? mert van különbség a használhatóságban, aztán van-e otthon wifi, számítógép, stb.

2013. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy érted, tudja-e használni, vagy szabad-e neki suliban?

Ha arra gondolsz, hogy érdemes-e venni tabletet ilyen célra, akkor igen, lehet használni, de nem feltétlenül szükséges.

Szóval hasznos lehet, de nem nélkülözhetetlen.

2013. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zeu válasza:

Szerintem nincs sok értelme, és hivatalosan biztosan nem használhatja órán. Általános iskolában még nincs szükség hordozható elektronikai eszközökre, főiskolán hasznos lehet neptunra fellesni meg ilyesmi. Ilyen korú gyereknél (még ha saját használatra hasznát is veheti), feleslegesnek tűnik, úgyse használná másra, mint hogy játsszon vele órán.


Egyébként az ozztálytársak között akar felvágni vele, vagy manapság mindennapos hogy a gyerekek ilyesmit hordanak magukkal? :D Unokaöcsém most 8-os, és enélkül is ugyanúgy boldogul (otthon kockul néha, de legalább suliba nem azt csinálja, ott ismerkedjen, barátkozzon, szidják együtt a tanárokat, tnauljon emg kártyázni, akármi... XD)

2013. okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

(A kérdező valszeg arra kíváncsi, hogy meg tudja-e vetetni a szüleivel a tanulásra való hivatkozással.)

:)

2013. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zeu válasza:
4. igazad lehet :D furcsálottam is, hogy mit számít fiú-e vagy lány, ha tanulásról van szó.
2013. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én mindenképp vennék egyet a fiamnak :) Kár, hogy lányom van :D
2013. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Relatyvity válasza:
Hát én 0. évfolyamos voltam tavaly idén kezdtem a 9.-et és nagyon sok haszna van be tudok vele vinni vagy be is tudom rajta mutatni a ppt-t ha nem akarok lapra szavakat írni és úgy tanulni a kifejezéseket mondjuk angolból meg németből beleírom ebbe rendszerezve látom és csak 1 dolgot kell vinnem. Szerintem tudnád használni.
2013. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!