Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni 25 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Van eladó egy Samsung laptop P 28 széria asszem. 1.5ghz proceszor, 512 RAM...Nekem csak netezésre s pár alap program használatára kellene. Játék semmi se kell se Photosshop. Ja és azért a bonyolultabb weboldalok jól és gyorsan nyissa. Ilyen tudással elég gyors?
2013. okt. 27. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy windows xp-vel elvileg tökéletesen jónak kéne lennie netezéshez. Ha ez egy asztali pc lenne, azt mondanám az árra hogy sok, de mivel laptop, nem tom. Mindjárt jön valami nálam okosabb ember és megmondja...
2013. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
el lehet szüttyögni vele, de a Youtube videóktól szenvedni fog, szerintem megér ennyit ha nincs lestrapálva, viszont a nethez kell legalább 1 gb ram, kevés az 512 mb !
2013. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a segítséget. Elsőnek azt hittem jobban lemondjátok. Hát gondolkoztam én is a 1 GB RAM-n
2013. okt. 28. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!