Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az órához?

Mit szóltok ehhez az órához?

Figyelt kérdés

Én ezt néztem ki magamnak: [link]

Szerintetek milyen? Medddig bírná? Vagy esetleg ez: [link] Ezzel csak annyi a baj, hogy nagy a tokja. (vagy lehet csak szerintem...)

Szerintetek melyik a jobb vétel?? Vagy egy másik típust tudnátok ajánlani? Előre is köszi!!!!



2013. nov. 2. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már kiadnál 28 ezret egy műanyag négygombos kvarcóráért, talán körül kéne nézni egy kicsit, mert ennyiért komoly órákat is kapni, pl.:

[link]

2013. nov. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ebben az árkategóriában tényleg az orient a nyerő, lehetőleg fémszíjjal
2013. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem időmérésre amire egy óra tényleg való és praktikumra nagyságrendekkel jobb egy kvarcóra. Az első óra elegánsabb a második, akkor jó ha dolgozol és odaverheted sározod, vizezed. A casio nagyon megbízható és jó értékarányú órákat készít.
2013. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem elegánsnak egyik sem elegáns.

A mechanikus órák lehet, hogy macerásabbak de még is csak azok az igazi órák, egészen más mint egy kvarcot hordani.

2013. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok kategória...Nekem a mechanikus órák bár elismerem a mérnöki tudást ami mögöttük van ,de elavultnak tűnnek. Kb mintha aranykurblival tekernénk be egy autó motorját. Mindennek megvan a maga rajongótábora ,vannak óramániákusok ,és az is igaz hogy az igazán méregdrága svájciórák ilyen mechanikus szerkezetűek . De köznapi használatra ,hogy megnézzük pontosan mennyi az idő egy egyszerű kvarc a legjobb. Nincs hibalehetőség nincs gondozás a sokévente egyszeri elemcserén kívül és pontosságban verik a mechanikust. Ha számkijelzős akkor nincs mozgó alkatrész se. Casiok meg híresek arról hogy sok extra funkciót is tudnak jó áron adni.

Én is most keresek nekem való órát és fontos, hogy bírja a strapát koszt sarat vizet de olcsó legyen és digi kijelzős. Casioban rengeteg ilyen van szerencsére, szóval a két linkelt óra közül nekem a 2. tetszik jobban.

2013. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én ebben az árkategóriában a CASIO efa-119 valamelyik tipusát javaslom

szerintem a fekete a legjobb

nem linkelek mert már nem egyszer tiltotak le

2013. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 esteban77 válasza:

Én inkább SEIKO párti vagyok.Sokkal komolyabb órákat készít mint pl. a Casio.

A SEIKO csoport tagja a PULSAR és a LORUS.


27000.- Ft-ért van pl. ez: [link]


SEIKO szerkezetes, sportosan elegáns karóra. Nem túl nagy és nem is "női óra"- mármint a mérete miatt :-)

Ezt felveheted pólóhoz is meg inghez is.


Remélem tudtam segíteni!

2013. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!