Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Zúg a basszusgitár erősítőm....

Zúg a basszusgitár erősítőm. Miért?

Figyelt kérdés

Hétvégén vettem használtan egy Marshall basszuserősítőt és itthon kiderült hogy néha zúg ha kicsit megkopogtatom.. Kipróbáltam persze mikor vettem, de akkor még nem tűnt fel. Reklamálhatnék neki, de már késő, meg végül is egy 20assal olcsóbban vettem meg mint az új ára.. Ő azt mondta, hogy sosem volt szétszedve, meg alig használta stb.. De persze mondani mindent lehet. Ebből a hibából kiindulva meg szerintem tuti történt valami amit nem akart elárulni. Balhézni meg nincs kedvem, úgyhogy inkább megcsináltatnám, talán nincs akkora baja.

Fel is vettem videóra a zúgást, hátha van valakinek valami ötlete. Ha a treble-t növelem akkor hangosodik a zúgás.


https://www.youtube.com/watch?v=sdcbZvxnGcM



2013. nov. 13. 17:37
 1/2 anonim válasza:
oh, ez nem nagy baj, semmi extra,ez csak egy kis kombó, mikozbe játszol fel se tunik
2013. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hangos volt azért, de szerencsére megoldottam. a treble volt kontaktos, csak meg kellett húznom a csavart......
2013. nov. 13. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!