Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TABLET VÁSÁRLÁSI bizonytalansá...

Csabinho85 kérdése:

TABLET VÁSÁRLÁSI bizonytalanság tanácstalanság (hozzá nem értésem végett) Ár: max.80e körül, elvárások: min 16gb,3G, GPS. Tapasztalatok, vélemények, ajánlások?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
A következő típusokat találtam ebben a kategóriában ASUS FonePad ME371MG-1B078A, Lenovo IdeaTab S6000L 59-394061, Acer Iconia Tablet A1-811 16GB, Prestigio MultiPad 2 PRO DUO 8 PMP7380D3G. Ezek közül melyik a legjobb? Kinek mi a véleménye? Nagyon megköszönném.
2013. nov. 21. 23:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy idekontárkodok, de engem is érdekel a kérdés. Plusz még amit tudni szeretnék, mivel marhára nem értek hozzá én sem, hogy ez úgy működik, mint pl. egy laptop? Bedugom a mobilinternetet és tudok rajta netezni? És telefonálni?
2013. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az összes tab kb wifis, szóval ahol van wlan elérhetőség ott tudsz rá csatlakozni és netezni, ehhez nem kell semmi extra. Ahol nincs wifi de te netezni akarsz, oda kell a mobilnet, ehhez viszont a TAB-nak 3G-snek kell lennie. Mobilinternetre pedig bárhol előtudsz fizetni és így használni a készüléket. Telefonálni is csak néhány tab esetében lehetséges, pl Asus fonepad, de én se vágom ezeket, neten keresgélek minden hasznos infot, onnan tudom ezeket is :)
2013. nov. 21. 23:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi, ezzel is sokat segítettél, valami ilyesmi elképzelésem volt nekem is, én is a netről gyűjtögetem az infókat.
2013. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 3G-s tabletek lényegesen drágábbak, ezért lehet érdemesebb egy sima wifis tablet.

Lehet CSAK Wifis tableten is mobilinternetet használni,

1, USB mobilinternet stick-el (sajnos nem minden márka kompatibilis, és a kilógó stick os csúnya, zavaró lehet)

2, zsebwifi (mobil router) - ez a mobilinternetet osztja el wifin, akár több eszközre is.

3, telefon mobilinternet megosztásával


A 4 közül az Asus elönye, hogy telefonként is használható (van benne GSM modul), viszont a procija talán gyengébb mint a másik három (habár nehezen összehasonlítható, mert teljesen más).

Fontos szempont még a kijelző, a Lenovo 10"-os, az Acer és a Prestigio 8", az Asus 7". Hordozhatóság szemponjából a kisebb, otthoni használatra a nagyobb a jobb.

Felbontásban az Asus és a Lenovo (habár itt a 1280x800 felbontás 10"-ra van) a jobb, a Prestigio és az Acer csak 1024x768.


Ezek közül én az Asus-t vagy a Lenovo-t választanám,

vagy inkább egy Nexus-t.

[link]

[link]

2013. nov. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt, megszületett ma a kicsike. Sony xperia s lett a neve. :) utolso darabos leárazva, annyièrt mint a tobbi kb. Remèlem nem lesz vele gond.
2013. nov. 23. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!