Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (Részletesebben lent. )

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok és van egy lány barátom, akit kis korom óta ismerek. A legjobb barátom, mindent elmondunk egymásnak, mindig őszinték vagyunk egymással. Volt, amikor jártunk, de aztán vége lett, viszont továbbra is megmaradtunk legjobb barátoknak. Természetesen voltak hullámvölgyek a kapcsolatunkba, de mindig megoldódott minden, viszont már több, mint egy éve őrülten szerelmes vagyok belé, mindennél jobban szeretem azt a lányt, viszont tudom, hogy ő nem így érez, ismerem, mint a tenyeremet és tudom, hogy őt nem igazán érdeklem ilyen formába... :/

És szerintetek elmondjam neki? Jó lenne a tudtára adni? Nem tudom eldönteni, mert félek, hogy megromlik a kapcsoltunk vagy teljesen másképp fog kezelni/nézni rám. Nem tudom mi tévő legyek, de már nem bírom tovább magamba tartani.

Akármennyire is ismerem, nem tudom, hogy reagálna rá.



2013. szept. 16. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kis korom - nagy korom. Eszetlenül kikormolom. :D
2013. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem volt időm elolvasni. Kifőtt a kávé boccs
2013. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eszméletlen vicces... ettől most mivel lettél több?
2013. szept. 16. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt már egyszer kiírtad szerintem.

Igen mondd el neki, mert ha nem mondod el, és mégis megtudja, akkor gyávának fog gondolni.

2013. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs ahonnan megtudja... :D
2013. szept. 16. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem birod magadban tartani akkor mi a kérdés? jobb ha elmondod. minek olyan barát aki után az örökkévalóságig sóvárogsz? ha annyira régi barátság, akkor úgysem szakad meg végleg, majd ha kihevered ezt az érzést tudtok megint barátként együtt lenni.
2013. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nevettesd meg, beszelgess vele es kozbe nezz az arcaba es a szemebe, az arc a lelek tukre, ha egz nonek tetszel vagz szeret azt te latni fogod es ha igen, akk mindent bele
2013. szept. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!