Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tennem kéne valamit? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tennem kéne valamit? Ha igen, mégis mit?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akinek biztosan tetszek. Folyton szemezünk, ha meglát, mindig rám mosolyog, amikor közel vagyunk egymáshoz,

csak hosszan és mélyen a szemembe néz, nem mond semmit, ha beszélünk, olyan, mintha csak mi ketten lennénk a világon, folyton viccelődik és ha a közelben vagyok, valamit mindig csinál hogy ráfigyeljek,és velem annyira más mint a többi lánnyal, meg még sok más dolog. Mégsem kezdeményez. Az zavarhatja, hogy osztálytársak vagyunk? Vagy mi lehet a baj? És innentől kezdve hogyan érjem el, hogy ne csak tetsszek neki, hanem belém szeressen és lépjen?

17L



2013. jún. 14. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez neked nem kezdeményezés? :D Ez egy lépés, de talán nem látja, hogy te reagállsz erre, és néha elbizonytalanodik. Mi fiúk képesek vagyunk erre, hidd el. Próbálj kicsit közelebb kerülni hozzá, néha mondd el, hogy mennyire jó, hogy van, hogy ... hogy... blablabla és egyebek, mert ez nagyon fontos nekünk, fiúknak ;)
2013. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Plusz bátorítsd, s ha látod, hogy sokszor olyan félénk, akkor inkább csókold meg te, ha szereted, akkor ezen ne múljon az egész, később még megbánhatod.
2013. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megcsókolni biztos nem fogom, de azért kössz a tippet :D

A kezdeményezést úgy gondoltam, hogy mondjuk elhív valahova vagy ilyesmi, mondjuk ő megcsókolhatna. :)

Kicsit azért bizonytalan vagyok, mert egyáltalán nem az a félénk srác, akinek a leírás alapján tűnik. Sőt, kifejezetten nagydumás, menő gyerek, én meg a csendes és visszahúzódó jókislány.

Ezért kéne jobban nyomulnia, engem igazán nem zavarna, én viszon nem is mernék semmit tenni. Mert azért nem vagyok benne biztos, hogy úgy vannak a dolgok, ahogy gondolom.

Meg fura lenne, ha csak úgy elkezdeném mondani neki,hogy milyen jó hogy van.

Az én részemről talán nem egyértelmű az érdeklődés. Hogyan tegyem azzá, mivel bátoríthatom?

2013. jún. 14. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!