Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néhány hetesen erős tünetek?

Néhány hetesen erős tünetek?

Figyelt kérdés
Furcsállom mert első terhességemnél mintha nem is lettem volna terhes :)és most...hányinger,rosszullét,szédülés,rossz közérzet,mell fájdalom... Ma megyek dokihoz. Pár hetes lehetek(6-8)és rettenetesen fáradt vagyok... Ez komoly? Van ez így? Mitől tudnám átaludni még a nappalokat is? Nagyon furcsa..Tapasztalatok?
2013. okt. 15. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más.Nálam is voltak rosszullétek egészen a 13.hétig,sajnos ez van,nem lehet vele sokat kezdeni.Kerüld azokat az ételek és italok,amik savat csinálnak,szedj magnéziumot,ha görcsölgetnél,a többin sajnos nem tudsz javítani.Ha fáradt vagy aludj!Az első babád milyen nemű?
2013. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze,nincs is ezzel gond.. :) csak furi nagyon! :) Az első fiú. Miért?
2013. okt. 15. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 lányom van az elsőnél semmi panaszom nem volt a 2.-nál meg majd meghaltam. Akkor azt hittem, hogy tuti más nemű lesz, de nem. Szóval minden terhesség más és más.
2013. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják a lányok jobban meggyötrik az anyukájukat :) Ha azt szeretnél,akkor drukkolok :)
2013. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) Egyébként igen... :P Mindig ez volt az álmom hogy elsőnek egy fiú aztán egy kislány... Hátha összejön.. :)
2013. okt. 15. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!