Router hány méter?

Figyelt kérdés
Van egy TP-link PL-WR740N routerem. A baj az, hogy a felső szinten a házban nem igazán tudom venni a jelet tablettel és telefonnal. Azt nem tudom, hogy most új routert vegyek, vagy pedig csak egy erősebb antennát ehhez a routerhez?

2013. dec. 14. 10:15
 1/4 dirtboy ***** válasza:

szerintem ne antennát vegyél hanem egy jel erősítőt,ez majd továbbítja a jelet.

[link]

2013. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az új antenna csodát nem fog tenni, általában azt lehet mondani, hogy a kapható szobai omni antennák 20%-ot dobnak a jelerősségen. Tehát ha a szobádban nem fogható, akkor lesz egy wifi ami fogható de folyton eldobálja a jelet vagy lassú stb.

Neked félútra kell egy olyan routert tenned, amiben van repeater funkció.

2013. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amit az első válaszoló küldött az akkor egy jó megoldás ?
2013. dec. 14. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Kísérletezz, többször is rakd odébb valahova máshova, mint ahol most van, ezeknél a mikrohullámú frekvenciáknál pár centis helyváltoztatáskor már totálisan megváltozik a térerő.
2013. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!