Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2 Méter UTP kábelben elveszik...

2 Méter UTP kábelben elveszik az internet. Vélemény?

Figyelt kérdés
Internet szolgáltatóm nem túl rég egy ilyen kifogással próbált meg lerázni, de pár óra múlva volt net, valószinűleg karbantartás volt. Mit tennétek ha ilyen indokkal próbálnának lerázni? Szerintem ez egy szolgáltatótól hihetetlenül vicces...

2013. jan. 29. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

hol ez a 2m?

mivel próbáltak lerázni? hogy nálad van a hiba? vagy mi?

2013. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 méterben nem szabadna elvesznie... :D de még jóval többen sem :) Természetesen van határ, de az nem 2 méter
2013. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem is próbáltak hasonló módon lerázni. Látták, hogy van egy router a modem után, és ráfogták, hogy rossz a routerem. Megnéztem, a routernek semmi baja sem volt (mert én alapjába véve nem feltételeztem, hogy lerázni akarnak ugye...).


Fogtam beballagtam, elmondtam a panaszomat szemtől szembe az ügyfélszolgálatos csajnak. Erre ő full határozottan leolt valami sablondumát, amit még a laikuosok be is nyalnak... Nagyra nyitott szemekkel (ííígy: (*.*) ) néztem rá, és megkértem, hogy küldjön ki egy informatikust, mert nem érzem úgy, hogy ő kompetens lenne a témában... A csaj egyből levágta, hogy mi van, és hívta a kollégáját - szegényen láttam, hogy kezd elsüllyedni, és elment inkább valamit fénymásolgatni... :DDD


Kijön az informatikus, mese, mese... bemegy hátra az irodába pár perc múlva jön, hogy a routeremmel lesz a baj... Mondom, a routeremmel nincs baj, ne kábítson már hülyeségekkel... Elment, pár perc múlva visszajött, és annyit mondott, hogy most jó. Hazamentem és voilà, jó volt a net...

2013. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!