Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik laptopot...

Ezek közül melyik laptopot választanátok, ha a szempontok között az is szerepel, hogy tudj rajtuk játszani viszonylag normálisan?

Figyelt kérdés

[link]

[link] (+4gb ram)

[link]


esetleg, ha tudtok jobbat ilyen árkategóriában, ne habozzatok! :)

("laptop nem játékra való, ha játszani akarsz vegyél pc-t" és barátaitól kíméljetek. nem vehetek pc-t is meg laptopot is egyszerre, a pc-t pedig nem tudom olyan könnyen felkapni és magammal vinni akárhová, így egy olyan gép kell, ami nagyjából minden célra megfelel. köszönöm a megértéseteket! :)


2014. jan. 11. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
itt valami nem stimmel nagyon a linkekkel
2014. jan. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Z510 !
2014. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt valóban a Z510 a legerősebb darab.

És árfekvésben... Hát :) Szerintem nem fogsz jobbat találni ennél.

Én a G500-at használom, tökéletesen meg vagyok vele elégedve :)

2014. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azért habozok, mert sok helyen írják, hogy a gt 740m sokszor megcsuklik, lehet h elméletileg, jobb mint a 8750m, de arról semmi panaszt nem hallottam még, szóval ha megveszem a z510et, aztán játék közben derül ki, hogy nem bírja a videókártya, akkor lehet hogy a gyengébb, de megbízhatóbb 8750met kellett volna választanom. Ha szoktál játszani a g500on milyen játékkal, beállítással és mekkora az fps?
2014. jan. 12. 01:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

COD: Ghost, közepes beállításon 20-30 FPS között "ugrál" persze jó hűtéssel :)

AC4-et high-on toltam végig. Jó hűtővel :) Közepesen nem kell hozzá hűtés sem. 25 FPS.

Meg persze NFS Underground 2 :D 60 FPS (korláááátozva) :)

Full-on.

Szerintem nem ngyon kell több.

Egyébkénz: én is olvastam a 740M hibáiról. és azt tapasztalom, hogy többnyire a "felhasználói tudatlanság" az ok annak, hogy hibázik. Ezeket a laptopokat már úgy tervezték, hogy Win8 kompatibilisek, sőt igénylik a Win8-at. Ez konkrétan annyit jelent, hogy nincs jól működő driver. Ezt saját tapasztalatból is tudom :) Még alap játékok mellett is (lsd. Half-Life) crash-elt a driver win7 melett. Gondoltam egy nagyon és telepítettem win8-at. Nem szép ,de piszok gyors. :)

2014. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és mondjuk bf4 vagy tomb raider mennyire menne?
2014. jan. 13. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó hűtéssel azok is mehetnek közepes grafon a "felső szegmensben"
2014. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!