Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pihenőszék+hintát...

Melyik pihenőszék+hintát vennétek babátoknak, ha nem számítana az ár? Milyen szempontok alapján választanátok? (1hós babának) Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
Most keresgélek, de akkora a választék. Ha megvan a legjobb, veszek egyet használtan.
2011. júl. 11. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy Fisher Price rezgős pihenőszéket gondolván, hogy milyen jó lesz neki rezeg meg minden.Kész vagyon volt és a kisfiam kb 2 alkalommal használta mert nem igen akart benne megmaradni.Felesleges dolognak tartom és nagyon hamar ki is növi a baba.Annak az árából vegyél inkább mást neki.Nálunk a babakocsi hordozórészében viszont simán elvolt fél órát is és később amíg nem ült az volt az etetőszék is.
2011. júl. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi adamot rendeltünk, a hinta a rugó és kampó kb. 20.000 Ft volt. A legjobb döntés volt! Imádja a most 5 hónapos babám! Van neki Fisher Price elektromos hintája is, azt is szereti, de csak módjával, kisebb korában egyenesen utálta, most már azért elvan benne egy negyed órát.
2011. júl. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok:


Ja, és van még neki Chippolino pihenőszéke is, az is rezgő meg hintáztatható, azt meg kisebb korában szerette nagyon, jókat szundított benne, most már annyira nem favorit. 17ezerrt vettük, ilyen:


[link]

2011. júl. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pihenőszéket az enyém utálta,sőt kaptunk kölcsön egy FP esőerdős bébihintát és az sem jött be...

Csakis az Adamo a kedvenc.

2011. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A fisher price bölcső hintáit nézegettem eddig...

Ez az adamo nekem olyan fura. Meg nem nagyon tudonám hova felszerelni, meg nem is vihetem magammal sehova.

2011. júl. 11. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi vettünk egy elektromos FP hintát, annyira szerette, hogy azt mondom, megérte azt a 40ezret. Már kinőtte, most kapott egy FP rezgős pihiszéket, ami hintaszék is egyben, ez eddig nem nagyon tetszik neki, később talán megszereti.

Igazából nagyjából ugyanazt tudják, mi azt választottuk, amelyik nekünk a legjobban tetszett.

2011. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Fisher Price volt szimpi:


Pihenőszék:

[link]


Játszószőnyeg:

[link]


Végül egyiket sem vettem, mert nem találtam jó áron használtat, és ahogy teltek a hetek, már egyre kevésbé volt aktuális. Így utólag nem is bánom, mert annyival kevesebb cuccunk van. 10 hósan vettem neki egy tolható triciklit, amit imád, és 3 éves koráig használhatja majd, jövő hónapban szülinapja van, már megvettük neki a hintabocit (hintaló gyanánt), szerintem annak is nagy sikere lesz. Jobb, hogy ezek már hosszabb távra szólnak. :-)


Én Fisher Price-ra szavazok.


Jó babázást! :-)

2011. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, táncoltam vele nagyon sokat, azt imádta, és sokat volt kézben. Nálunk ezek helyettesítették a pihenőszéket.
2011. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!