Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tölt a laptopom, mit tegyek?

SooMin kérdése:

Nem tölt a laptopom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap délután töltő nélkül használtam a laptopot, így - mint mindig - lemerült, és 11%-nál kijelezte, hogy csatlakoztassak töltőt, vagy hibernált állapotba kerül. Mivel nem csináltam rajta semmi fontosat, csak lehajtottam, mondván, pár perc múlva majd felrakom töltőre. Pár perc után olyan "zörgő" hangot adott ki, mint pl. mikor alvó állapotból bekapcsolom - pedig hozzá sem értem. Ezt követően felnyitottam, szokás szerint jött az értesítés: töltő kell, amit így rá is dugtam, de nem tölt. Ha ráviszem a kurzort az ikonra, azt írja ki "csatlakoztatva, nem töltődik", ha pedig ugyanezt csinálom, mikor nincs töltőn "7 perc (10%) van hátra" majd két perc múlva már 10 percet ír, ez a két idő váltakozik, de a százalék mindig marad ugyanannyi. Inkább kikapcsoltam, és töltőn hagytam egész éjszaka, de ma reggel is ugyanez fogadott. Mi mehetett tönkre? A laptop két éves, lehet azzal valami baj? Esetleg a töltő? Az aksit mindenképp cserélni kell?

2014. jan. 11. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem softwares a hiba akkor valószínű kontakt. Vagyis a töltés során valhol hiba van a csatlakozásnál. Próbálj meg valakitől kölcsönkérni egy jó töltőt. Ha így se jó, akkor az alaplapon lessz a kontakthiba. Erre szerviz kell.
2014. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hali. Nekem ugyan ez a problémám volt 1 hónapja. Én is ki próbáltam mindent. Nekem az aksi 15%-nál állt le, 1 hét után már 0% vol rajta. Nem a töltő a rossz, hanem az aksi zárlatos lett. Megoldja egy aksicsere, vagy használod töltőről. :)
2014. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, de szerencsére már rendesen tölt. Lemerült egyszer teljesen, rádugtam a töltőt, és rendesen működött. :)
2014. jan. 13. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!