Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy éjjellátóhoz (PNV-57)...

Csabi1993 kérdése:

Egy éjjellátóhoz (PNV-57) szeretnék minél nagyobb infra fényt biztosítani. Arra gondoltam hogy egy fókuszálható Cree Led lámpa elé rakok be egy fényképezőkhöz gyártott IR szűrőt. Szerintetek működni fog? Ha nem, milyen megoldást tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 14. 20:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Na a lényeget kihagyom..


körönként 1, vagyis 3db Lítion-ion kamera akkuból álló táp.

2014. jan. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Meggyőztél :D Szóval akkor annyit tudnék, hogy veszek egy ilyen power infra ledet, rácsavarozom egy pc hűtőbordára, és adott a 12v-os akksi...Hogyan tovább? (Ismétlem, tök hülye vagyok ehhez)
2014. jan. 23. 15:20
 23/24 anonim ***** válasza:

Kell még hozzá valami sík-domború lencse is a fókuszba vetítéshez.


Aztán kell áramot mérni tudó mérő műszer.


Kell egy megfelelő akku.

Na meg nagy figyelem, mert ha egyetlen dolgot is elvétesz, akkor azonnal tönkre megy a led.



Majd írok máskor, mert álmos vagyok.

Jóéjt.

2014. jan. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Lencse, és akksi már van, és multimétert is tudok szerezni.Az ellenállást, és a ledet a MEGALED.hu-ról rendelem.Pc hűtőborda is van :) Okés, majd ha lesz időd ,ráérsz, addig jó pihenést :D
2014. jan. 24. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!