Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E-könyvolvasón hogy lehet a...

E-könyvolvasón hogy lehet a lábjegyzeteket megnézni?

Figyelt kérdés

Még nem jöttem rá erre.

Most látom, hogy a könyv végén van összegyűjtve az összes, de egy lábjegyzet egy oldalon. Vagyis, minden lábjegyzet elolvasásához a könyv végére kell ugranom, persze el kell találni a megfelelő oldalt ott is, majd ha elolvastam a lábjegyzetet, vissza az eredetileg olvasott könyvoldalra. Ezt vagy megjegyzem, vagy könyvjelzőt hozok létre.

Az e-könyv olvasó szoftverek fejlesztői normááálisak?



2014. febr. 11. 12:18
1 2
 1/20 Tengor ***** válasza:
Az olvasott könyvben minden lábjegyzet össze van linkelve az előfordulási hellyel?
2014. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 My Conserve válasza:
Légyszi írd meg, milyen típusú és verziójú készüléked van. A napokban gondolkodtam én is, hogy veszek egyet, de ezt majd kerülöm :)
2014. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

@Tengor

Ne rabold az időm, ha nem értesz hozzá!

Minden lábjegyzet linkelve van az előfordulási helyhez, egyébként nem lábjegyzet, hanem pl. zárójelbe tett megjegyzés.

Egyébként, a megoldás azoknál az e-olvasóknál, amelyek a lábjegyzeteket nem kezelik megfelelően pont az lenne, hogy a lábjegyzeteket egy konverterrel/makróval (mindenképp Visual Basic programozást igényel) felszámoljuk, és a hivatkozási helyen zárójelbe beszúrjuk.

2014. febr. 12. 12:03
 4/20 Tengor ***** válasza:
0%

OFF:

A kijelentéseidből ítélve szerénységből nincs hiány nálad. Csak úgy kíváncsiságból: mutatnál pár munkát, amit már te tettél le az asztalra?

2014. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

OFF és Uff:


Szia Tengor!

Magánlevelezést, személyeskedést itt ne csináljunk, maradjunk a témánál.

2014. febr. 13. 01:42
 6/20 Tengor ***** válasza:
0%

OFF:

Nincs semmilyen személyeskedés ebben. Csak úgy írsz, mint ha te egy más területen olyan maradandót alkottál. Engem csak érdekel, hogy mely témában fordulhatok hozzád segítségért.

2014. febr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Tengor ***** válasza:
0%

Privát:

"Igen, alkottam maradandót, amit te is használsz, de erről nem akarok többet vitázni."

Egyre kíváncsibbá teszel!

Hogy is szokták mondani az óvodában? "van barátnőm, de messze lakik, nem ismered"

2014. febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 My Conserve válasza:
Csak úgy kívácsiságból kérdezem: ha valaki maradandót alkot egy területen, akkor már az összes többi területen is szakértőnek számít majd, akinek a szavára érdemes hallgatni?
2014. febr. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Tengor ***** válasza:
#8, természetesen nem. Engem azért érdekel, hogy a kérdező miben alkotott már maradandód, mert a fennhéjázó stílusa erre enged következtetni.
2014. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Mekkora szennyláda ez a Tengor.

Van egy kérdésem, erre lopja az időmet, félrebeszél, végül tropára vágja ezt az egészet.

Miért nem foglalkozol egy nagy fasszal, vagy pinával, unalmadban?

2014. febr. 16. 01:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!