Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetseges? Ha hard disk...

Skatter kérdése:

Lehetseges? Ha hard disk rossz es nem engedi h telepitsenek ra windowsot, lehetseges hogy adatmentest engedje?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom. Megallt es nem tudtam ujratenni windowsot mert a masodik fazisban, ahol a fajlokat kellene telepitse mindig megallt. Elvittem egy szervizbr azt mondtak hard disket kell cserelni. S nem tudom hogy most engem becsapnak vagy nem. :/ s mondtam h a rossz hardrol mentsek at egy jo hardverre, amit ugyis brlefognak rakni. 2-3 napot mondtak,hogy 400gb-t atmasolnak. S tenyleg nem voltak ilyen gondjaim elozoleg es alma a fa alatt vagyok ezen a teren. Elore is koszonom a segitseget.

2014. febr. 25. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
volt már dolgom ilyenel, ha elinditottad a telepítést és leformáztad a hd-ét akkor azon már nincs adat csak mivel hibás nem tud rá újat telepíteni,ha viszont csak most kezdesz telepítgetni akkor le tudod menteni ami rajta van.
2014. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
En sem fogalmaztam helyesen. Ket particiora van osztva, C es D, C az amin volt a windows es ezt probaltam formatalni de nem engedte, majd letoroltem s ami ezutan volt azt leirtam. De kozben a D-hez nem nyultam, azon az adatok megmaradtak. Csak felek, hohlgy nagyobb bevetelert mondtak nekem, hogy hardal van baj. Ha feltolteni nem lehet a hardra, akkor, hogy lehet letolteni rola??
2014. febr. 25. 14:03
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha formázás nélkül próbáltál telepíteni, akkor egy linux live vagy hirens boot CD-vel le tudod menteni az adatokat és el tudsz végezni egy HDD tesztet. Ha nem fizikai sérülésről van szó akkor még lehet javítható is.
2014. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
En sem fogalmaztam helyesen. Ket particiora van osztva, C es D, C az amin volt a windows es ezt probaltam formatalni de nem engedte, majd letoroltem s ami ezutan volt azt leirtam. De kozben a D-hez nem nyultam, azon az adatok megmaradtak. Csak felek, hohlgy nagyobb bevetelert mondtak nekem, hogy hardal van baj. Ha feltolteni nem lehet a hardra, akkor, hogy lehet letolteni rola??
2014. febr. 25. 14:08
 5/17 A kérdező kommentje:
Epp az a baj..hogy el sem indul..egy 500gb-os hdd volt csak a notebookban de elsem indult. S a szervizben a hardverre fogtak. Akkor hogy lehetseges, hogy ok most letudjak menteni az adatokat. S nekem itthon a gepet sem tudtam inditani, mert egybol kiirta azt a hibauzenetet, hogy 'an unexpected i/o error has occured" (bocs az elozoert, veletlenul ujra elkuldte. )
2014. febr. 25. 14:12
 6/17 anonim ***** válasza:
első vagyok,akkor most a radirozás megtörtént a winfosos partición?nem tudod beindítani a gépet,nem töltődik be az op rendszer? ha nem indul be akkor egyszerüen kiveszed a hd-ét és másodlagos merevlemezként csatlakoztatod egy müködő géphez és akkor le tudod menteni amit akarsz.
2014. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor ertem. Nem tudtam, hogy szamit az hogy elsodleges vagy masodlagos. Abban a hitben voltam, hogy ha az en gepemen rossz akkor mashol is rossz es kuka. De ha lehetseges akkor jo. ^^ koszi a segitseget.
2014. febr. 25. 14:28
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha berakod egy gépbe a winyót akkor hibától függően legtöbb esetben le tudod menteni az adatokat.

Hibaüzenetre gyorsan rákeresve azt tanácsolom, próbáld ki USB telepítővel.

De az előzményekről nem sokat mondtál.

2014. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezt a hibauzenetet egyszer kiirta a skype is, akkor megneztem es 0byte volt uresen a C-n(ott ahol a windows volt). S ra egy napra meg is allt, annyira hogy el sem indult. Ja es meg annyi hogy inditaskor, mikot kiirja, hogy "welcome " akkor 10-20percet is kellett varni, mert egyszeruen nem csinalt semmit. Ez nem tudom, hogy hard vagy mi miatt lehetett. De legalabb tudom, hogy ebben nem tolnak ki velem,volt egy olyan erzesem hogy csak azert mondtak, h hdd-t kell cserelni, hogy fizessek tobbet.
2014. febr. 25. 14:42
 10/17 A kérdező kommentje:
De most jut eszembe, hogy akkor allt meg amikor bevoly kapcsolva, egyszer minden lefagyott, a cursort tudtam iranyitani, de tobbet nem csinalt,utana leallitottam es annyi.
2014. febr. 25. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!