Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetseges? Ha hard disk...

Skatter kérdése:

Lehetseges? Ha hard disk rossz es nem engedi h telepitsenek ra windowsot, lehetseges hogy adatmentest engedje?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom. Megallt es nem tudtam ujratenni windowsot mert a masodik fazisban, ahol a fajlokat kellene telepitse mindig megallt. Elvittem egy szervizbr azt mondtak hard disket kell cserelni. S nem tudom hogy most engem becsapnak vagy nem. :/ s mondtam h a rossz hardrol mentsek at egy jo hardverre, amit ugyis brlefognak rakni. 2-3 napot mondtak,hogy 400gb-t atmasolnak. S tenyleg nem voltak ilyen gondjaim elozoleg es alma a fa alatt vagyok ezen a teren. Elore is koszonom a segitseget.

2014. febr. 25. 13:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az "an unexpected i/o error has occurred" szöveg után milyen számsor áll? (pl.: 0xc00000e9)
2014. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Amit megadtal peldanak. :)
2014. febr. 25. 16:59
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg merevlemez probléma. A másolásra nem mondtak árat?
2014. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De igen. De mikor mondtak hogy gb utan kell fizetni mondtam h csak kepeket mentsenek le(csaladi kepek), ami osszvissz volt 10gb. Arra fizettem 5-6eurot. Erdelyi vagyok de kbm annyi volt.
2014. febr. 25. 21:24
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az ottani árviszonylatot, de szerintem egy maszek annyiért lementette volna az egészet.
2014. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Meg az erdekelne hogy egy hard diskre jar garantia(nem jut eszembe, hogy nevezik maskepp) es ha igen mennyi?? Hogy ha kerek akkor legalabb ne legyek annyira tudatlan.
2014. febr. 25. 23:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Garancia, ha újonnan veszed akkor gyártótól függően 1-3 év.
2014. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!