Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék vezetékes telefonra...

Szeretnék vezetékes telefonra előfizetni és internetre. A legolcsóbb csomag/szolgáltató vajon melyik lehet? És azt lehet-e, hogy én állítom össze a csomagot (mert nem szeretnék TV-előfizetést, csak vonalas telefont és internetet).

Figyelt kérdés

#internet/telefon
2014. márc. 8. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Annál a szolgáltaónál fizethetsz elő, amelyiknek ki van építve a kábele a lakóhelyeden. Hiába találsz te egy jócsomagot az UPC-nél, ha az utcátokban csak a T-Home (vagy Telekom vagy hogy nevezi magát újabban) kábel van.


A csomagot nem te állítod össze. Van pár féle csomag, és te csak választhatsz: kell / nem kell. Csomagban legtöbbször benne van a kábeltv is.

Ha csak telefon és net kell, például az UPC a legolcsóbb telefont havi 590-ért, 15/1 Mbps netet 2590-ért ad.

2014. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jól írta az első,

csak annyit tennék hozzá,hogy szinte mindenütt ott van a T / Telekom ,aki simán adja a telefont és az ADSL-t, a már meglévő vonalán,

2014. márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megnézem akkor a UPC-t..ha egyáltalán van nálunk :)

2014. márc. 8. 09:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ahol mindkettő bent van a házban (pl. nálunk), jó hivatkozási alap egyedi árakhoz. Bontani akartam a t-home telefont, felhívtam őket... miért? mert drága, és a UPC olcsóbb. Pontos címet kért, látta hogy tényleg van UPC elérhetőség is, és azonnal megajánlott az ügyfélszolgálatos egy nem publikus, de nagyon kedvező tarifát... maradtam náluk még egy évet :) Utána a UPC igért alájuk, átváltottam :D :D
2014. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó hír, megkérdezem majd a szomszédokat, kinek melyiknél van előfizetése, aztán Hétfőn valószínű, hogy én is kofáskodok egy kicsit :)Köszi :)
2014. márc. 8. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!